«  Травень 2024  »
   З метою відродження народних традицій, подальшого вивчення звичаїв і обрядів, пов’язаних зі святкуванням різдвяно-новорічних свят Волинський краєзнавчий музей у грудні 2012 – січні 2013 року проводить Дев’ятий обласний конкурс різдвяно-новорічної атрибутики „Святвечір”.
Переглядів: 613 | Додав: administrator | Дата: 12.11.2012 | Коментарі (0)

У вiддiлі природи Волинського краєзнавчого музею відбувся дитячий ранок „День Синички” в рамках проведення екологічної акції „Зустріч зимуючих птахів”.
Переглядів: 613 | Додав: administrator | Дата: 12.11.2012 | Коментарі (0)

У Волинському краєзнавчому музеї відбувся тематичний урок, присвячений Дню української писемності та мови. Головна тема уроку – розвиток української писемності на Волині в складних історичних умовах політичної влади іноземних держав.
Переглядів: 609 | Додав: administrator | Дата: 08.11.2012 | Коментарі (0)

У Волинському краєзнавчому музеї відбулася презентація книги українського вченого, філософа і вірменознавця, кандидата філософських наук Ірини Гаюк „Ілюстрована енциклопедія вірменської культури в Україні з каталогізованим додатком переліку пам'яток вірменської культури в музеях та заповідниках” у двох томах.
Переглядів: 869 | Додав: administrator | Дата: 08.11.2012 | Коментарі (0)

Кілька днів тому фондова колекція Колодяжненського музею Лесі Українки поповнилась триптихом „Лесині весни” київської художниці Лариси Володимирівни Іванової. Літографії мають назви: „Натуро-матінко! Я на твоєму лоні дитячі радощі і горе виливала”, „Гетьте, думи, ви , хмари осінні!”, „Ой, чи так красно в якій країні, як тут, на нашій рідній Волині!”, персонажами яких слугує образ Лесі Українки у дитячі та юнацькі роки.
Переглядів: 1119 | Додав: administrator | Дата: 01.11.2012 | Коментарі (0)

У Волинському краєзнавчому музеї відбувся вечір-портрет Ю.А. Ярощука „Таким він є у пам’яті нашій” з циклу „Людина в історії Волині” (до 90-річчя від дня народження).
   Юхим Арсентійович Ярощук – державний і громадський діяч, незмінний голова облвиконкому 1956-1972 років, депутат Верховної Ради УРСР. У нелегкі повоєнні часи він 16 років очолював найважливішу ділянку роботи – господарську, соціальну, гуманітарну галузі області. Саме тоді закладались основи майбутнього економічного потенціалу області.
Переглядів: 848 | Додав: administrator | Дата: 29.10.2012 | Коментарі (0)

24-25 жовтня 2012 року у м.Луцьку відбулася ХІХ міжнародна наукова конференція „Волинська ікона: дослідження та реставрація”, зорганізована Волинським краєзнавчим музеєм на базі свого відділу – Музею волинської ікони. Конференція була присвячена пам’яті відомого українського вченого-мистецтвознавця Павла Жолтовського та 345-річчю від дня народження Йова Кондзелевича і 125-річчю з часу заснування давньосховища при Свято-Володимирському братстві у м.Володимирі-Волинському.
Переглядів: 814 | Додав: administrator | Дата: 25.10.2012 | Коментарі (0)

25 жовтня 2012 року в Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки відкрито виставку „Творчість Лесі Українки в роботах кримських учнів та студентів”.
Переглядів: 694 | Додав: administrator | Дата: 25.10.2012 | Коментарі (0)

У музейному заході брав участь Михайло Тимофійович Єрлін, Почесний ветеран України, ідейний керівник ветеранської організації клубу „Неспокійні серця”. Михайло Тимофійович був безпосереднім учасником визволення України від німецько-фашистських загарбників, тому у всіх присутніх була унікальна можливість дізнатися про події Другої світової війни зі слів очевидця.
Переглядів: 942 | Додав: administrator | Дата: 25.10.2012 | Коментарі (0)

У Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки відкрито виставку Анжеліки Рудницької „Містерія літочислення”, що стала підсумком восьмирічної діяльності художниці. Анжеліку Рудницьку знаємо як телеведучу, співачку, письменницю, викладача, громадського діяча, художницю, але це якраз той випадок, коли важливо побачити її твори власними очима.
Переглядів: 644 | Додав: administrator | Дата: 24.10.2012 | Коментарі (0)