«  Червень 2017  »

Напередодні Зелених свят у Волинському краєзнавчому музеї було проведено навчальну екскурсію «Ой водили ми Куста від хати до хати…». Розробили та творчо і креативно провели захід у рамках вивчення екскурсійної методики студенти 3 курсу спеціальності «Музейна справа та охорона пам’яток історії та культури» Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки та викладачі кафедри документознавства і музейної справи

Переглядів: 26 | Додав: administrator | Дата: 06.06.2017 | Коментарі (0)

У рамках святкування Міжнародного дня захисту дітей у Волинському краєзнавчому музеї пройшли цікаві заходи.

Переглядів: 30 | Додав: administrator | Дата: 02.06.2017 | Коментарі (0)

Переглядів: 27 | Додав: administrator | Дата: 30.05.2017 | Коментарі (0)

25 травня, о 18:00, у актовій залі Волинського краєзнавчого музею (вул. Шопена, 20) відбудеться лекція-дискусія про борця за налагодження українсько-польських відносин Генрика Юзевського.

Переглядів: 60 | Додав: administrator | Дата: 23.05.2017 | Коментарі (0)

У межах святкування Дня Європи у Луцьку усі охочі мали змогу відвідати презентацію у Художньому музеї білорусько-українського альманаху «Справа» за участі відомих білоруських письменників

Переглядів: 30 | Додав: administrator | Дата: 23.05.2017 | Коментарі (0)

З нагоди професійного свята Музей Луцького братства запросив лучан і гостей міста на театралізоване дійство «Під прицілом Кліо – Луцьке братство».

Переглядів: 31 | Додав: administrator | Дата: 23.05.2017 | Коментарі (0)

У Волинському краєзнавчому музеї відбулось відкриття виставки «Довге повернення в Україну», присвяченої 100-річчю від дня народження Голови Проводу ОУН Олега Штуля.

Переглядів: 59 | Додав: administrator | Дата: 22.05.2017 | Коментарі (0)

У Міжнародний день музеїв у Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки провели День відкритих дверей, у рамках якого відбулося ряд цікавих заходів.

Переглядів: 27 | Додав: administrator | Дата: 21.05.2017 | Коментарі (0)

У Волинському краєзнавчому музеї відбулось справжнє свято краси. Мистецька акція під назвою «Вишивана краса від Косачів: присвячено Волинському краєві», котра об’єднала довкола себе наукових співробітників та художників-модельєрів луцького підприємства «Едельвіка», стала подарунком місту з нагоди Міжнародного дня музеїв і Всесвітнього дня вишиванки.

Переглядів: 74 | Додав: administrator | Дата: 18.05.2017 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 ... 133 134 »