«  Грудень 2018  »

7 грудня о 12.00, у День місцевого самоврядування, у приміщенні Волинського краєзнавчого музею відбудеться історична година «Від магдебурії до сучасної децентралізації».

Переглядів: 16 | Додав: administrator | Дата: 06.12.2018 | Коментарі (0)

Другий рік поспіль в Музеї історії Луцького братства працює регулярна історико-літературна майстерня «Моя мова – живе слово». Її завдання – знайомити лучан з волинськими літературними і мовними пам’ятками, які відклалися у фондах Волинського краєзнавчого музею.

Переглядів: 10 | Додав: administrator | Дата: 06.12.2018 | Коментарі (0)

7 грудня о 14.00 год. у Волинському краєзнавчому музеї, в рамках проекту «НАШІ ЗАХИСНИКИ», відбудеться захід, присвячений волинянам – співробітникам Служби безпеки України, їхньому внеску у захист державного суверенітету і територіальної цілісності України.

Переглядів: 41 | Додав: administrator | Дата: 04.12.2018 | Коментарі (0)

Волинський краєзнавчий музей пропонує підготовлений його науковими співробітниками перелік знаменних та пам’ятних дат Волині на 2019 рік, що відображають події історії, громадсько-політичного і культурного життя області, ювілеї видатних уродженців краю та відомих діячів, життя і діяльність яких пов’язані з Волинню. Сподіваємося, що він допоможе у роботі музейним та культосвітнім працівникам, краєзнавцям, викладачам та студентам.

Переглядів: 16 | Додав: administrator | Дата: 03.12.2018 | Коментарі (0)

Управління культури, з питань релігій та національностей облдержадміністрації 30 листопада оприлюднило документи, подані для участі у конкурсному доборі на посаду директора Волинського краєзнавчого музею.

Переглядів: 19 | Додав: administrator | Дата: 02.12.2018 | Коментарі (0)

У Волинському краєзнавчому музеї 29 листопада відбувся семінар-практикум на тему «Звірення предметів і матеріалів науково-допоміжного фонду з фондово-обліковою документацією».

Переглядів: 17 | Додав: administrator | Дата: 01.12.2018 | Коментарі (0)

5 грудня обласний краєзнавчий музей спільно із Товариством нумізматів Волині проводить «МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ НУМІЗМАТА У ВОЛИНСЬКОМУ КРАЄЗНАВЧОМУ МУЗЕЇ».

Переглядів: 43 | Додав: administrator | Дата: 30.11.2018 | Коментарі (0)

29 листопада у Волинському краєзнавчому музеї відбувся творчий вечір «Люблю життя таким, як воно є…» з нагоди відзначення дня людей з інвалідністю.

Переглядів: 24 | Додав: administrator | Дата: 30.11.2018 | Коментарі (0)

30 листопада у Торчинському народному історичному музеї імені Григорія Гуртового відбудеться відкриття художньо-меморіальної виставки «Митець і місто. Відкриваємо імена: Леся Каспрук». Початок о 12.00 год. Виставка присвячена 75-річчю від дня народження української художниці і педагога Лесі Павлівни Каспрук.

Переглядів: 13 | Додав: administrator | Дата: 29.11.2018 | Коментарі (0)

У день пам’яті волинського св. мчн. Данила Братковського Музей історії Луцького братства працював в режимі «відкритих дверей». На відвідувачів цього дня чекала безкоштовна просвітницька акція, під час якої кожен мав можливість отримати вичерпну інформацію про життя, діяльність і творчий здобуток волинського поета і громадського діяча Данила Братковського.

Переглядів: 18 | Додав: administrator | Дата: 28.11.2018 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 ... 184 185 »