«  Жовтень 2018  »

2 жовтня у Музеї волинської ікони відбулася презентація монографії доктора історичних наук, завідувача відділу історії середніх віків Інституту українознавства імені Івана Крип’якевича НАН України Володимира Александровича «Холмська ікона Богородиці з Емануїлом»

Переглядів: 12 | Додав: administrator | Дата: 03.10.2018 | Коментарі (0)

Волинський краєзнавчий музей до Дня Віри, Надії та Любові зібрав шанувальників поетичної та музичної творчості волинської поетеси, композиторки та співачки Любові Мілевич.

Переглядів: 28 | Додав: administrator | Дата: 02.10.2018 | Коментарі (0)

У Волинському краєзнавчому музеї вдруге провели інтерактивну екскурсію під назвою «Мандруємо століттями. Гончарство», учасниками якої стали учні 2 класу Луцької загальноосвітньої школи №2.

Переглядів: 16 | Додав: administrator | Дата: 01.10.2018 | Коментарі (0)

З нагоди цього свята у фойє Волинського краєзнавчого музею відкрилась виставка філокартії, філателії та філуменії «Бережіть нас, добрі люди!», підготовлена науковими співробітниками відділів фондів та природи музею.

Переглядів: 35 | Додав: administrator | Дата: 29.09.2018 | Коментарі (0)

27 вересня у Мистецькій залі Центру дозвілля «Лісова пісня» м.Вараш відкрилася виставка «Імена, написані на небесах».

Переглядів: 18 | Додав: administrator | Дата: 28.09.2018 | Коментарі (0)

Волинський краєзнавчий музей запрошує поціновувачів сакрального мистецтва 2 жовтня о 14 год. у Музей волинської ікони на презентацію монографії доктора історичних наук, завідувача відділу історії середніх віків Інституту українознавства імені Івана Крип’якевича НАН України Володимира Александровича «Холмська ікона Богородиці з Емануїлом».

Переглядів: 28 | Додав: administrator | Дата: 28.09.2018 | Коментарі (0)

27 вересня о 15.00 у Мистецькій залі Центру дозвілля «Лісова пісня» м. Вараш Рівненської області відкривається виставка «Імена, написані на небесах. Патрональні ікони XVII – XIX ст.», яка представляє 28 ікон з колекції Музею волинської ікони у Луцьку, відділу Волинського краєзнавчого музею.

Переглядів: 25 | Додав: administrator | Дата: 26.09.2018 | Коментарі (0)

З нагоди Воздвиження Хреста Господнього – храмового свята луцьких братчиків, Музей історії Луцького братства влаштовує День відкритих дверей!

Переглядів: 15 | Додав: administrator | Дата: 26.09.2018 | Коментарі (0)

Волинський краєзнавчий музей в особі директора Анатолія Силюка отримав нагороду переможця за книгу-альбом «Музей волинської ікони», яка серед 55 музейних видань зайняла почесне ІІ місце у номінації «Каталоги музейних колекцій» на V Всеукраїнському музейному фестивалі у м. Дніпро.

В І Т А Є М О !

Переглядів: 23 | Додав: administrator | Дата: 25.09.2018 | Коментарі (0)

На Різдво Пресвятої Богородиці відбулося щорічне паломництво віруючих Волинської єпархії УПЦ КП до Музею волинської ікони, де зберігається Чудотворна Холмська ікона Богородиці ХІ ст.

Переглядів: 17 | Додав: administrator | Дата: 24.09.2018 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 ... 178 179 »