«  Жовтень 2019  »

В обласному музеї 2 жовтня презентували виставку «Відлуння «великого ритму», здійснену спільно з Волинською обласною філармонією. Про це написала газета «Волинь-нова».

Переглядів: 30 | Додав: administrator | Дата: 06.10.2019 | Коментарі (0)

Учора, 4 жовтня, з нагоди Всесвітнього дня захисту тварин у Луцькому міському зоопарку для студентів 1, 3 курсів Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки та Луцького національного технічного університету за участі музейників відбувся екологічний захід під назвою «Ви нам потрібні більше, ніж ми вам».

Переглядів: 25 | Додав: administrator | Дата: 05.10.2019 | Коментарі (0)

Відділ природи Волинського краєзнавчого музею розпочав проведення екскурсій-казок „В гостях у Золотої осені” із циклу „Чарівні пори року”. Мета цих оригінальних екскурсій – ознайомлення наймолодших відвідувачів музею (вихованців дитячих садків та учнів молодших класів шкіл міста Луцька) з осінніми явищами у природі Волині.

Переглядів: 12 | Додав: administrator | Дата: 04.10.2019 | Коментарі (0)

Волинський краєзнавчий музей впроваджує проект
«Готуємось до ЗНО з історії разом з музеєм»

Переглядів: 17 | Додав: administrator | Дата: 04.10.2019 | Коментарі (0)

Завдяки співпраці Волинського краєзнавчого музею з військовою частиною 1141 Національної гвардії України фонди музею поповнилися матеріалами про війну на Донбасі.

Переглядів: 16 | Додав: administrator | Дата: 03.10.2019 | Коментарі (0)

В рамках традиційного щорічного культурно-мистецького проекту «Довгі осінні, зимові вечори» у Художньому музеї, відділі Волинського краєзнавчого музею, відбулася моновистава «Сон. Комедія» за поемою Тараса Шевченка з репертуару відомої львівської творчої майстерні «Театр у кошику».

Переглядів: 13 | Додав: administrator | Дата: 02.10.2019 | Коментарі (0)

2 жовтня о 16.00 у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться презентація нового проекту, здійсненого спільно з Волинською обласною філармонією – виставки «Відлуння «великого ритму».

Переглядів: 33 | Додав: administrator | Дата: 01.10.2019 | Коментарі (0)

Волинський краєзнавчий музей до Всеукраїнського дня бібліотек презентував виставку «Книжкова графіка Лесі Каспрук» у Волинській державній обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки в Луцьку.

Переглядів: 18 | Додав: administrator | Дата: 01.10.2019 | Коментарі (0)

У відділі природи Волинського краєзнавчого музею відбулася остання екскурсія по виставці «Скарби гербарію Стефана Мацка», яка завершує свою роботу на початку жовтня.

Переглядів: 21 | Додав: administrator | Дата: 01.10.2019 | Коментарі (0)

У Музеї історії Луцького братства було проведене практичне заняття секції історії України та історичного краєзнавства Волинської обласної Малої академії наук.

Переглядів: 11 | Додав: administrator | Дата: 30.09.2019 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 ... 204 205 »