«  Жовтень 2018  »

Відділ природи Волинського краєзнавчого музею, напередодні дня осіннього рівнодення (початок астрономічної осені), розпочав проведення екскурсій-казок „В гостях у Золотої осені” із циклу „Чарівні пори року”.

Переглядів: 33 | Додав: administrator | Дата: 21.09.2018 | Коментарі (0)

27 вересня о 14.00 год. у Волинському краєзнавчому музеї в рамках проекту «Відомі жінки Волині» відбудеться творчий вечір волинської поетеси, композитора та співачки Любові Мілевич «Трилогія щастя».

Переглядів: 42 | Додав: administrator | Дата: 19.09.2018 | Коментарі (0)

20 вересня о 15.00 відбудеться публічне обговорення результатів співпраці Музею історії Луцького братства – відділу Волинського краєзнавчого музею, та кафедри інженерної та комп’ютерної графіки Луцького національного технічного університету в сфері реконструкції втрачених історичних об’єктів, виконаних засобами комп’ютерних та мультимедійних технологій.

Переглядів: 25 | Додав: administrator | Дата: 18.09.2018 | Коментарі (0)

Проект Тані Срібної та Волинського краєзнавчого музею – «Українські народні орнаменти Ольги Петрівни Косач» у новому сучасному виданні, будуть представлені на Форумі видавців у Львові 23 вересня о 15.00 год.

Переглядів: 31 | Додав: administrator | Дата: 18.09.2018 | Коментарі (0)

12 вересня Волинський краєзнавчий музей поповнився цінним експонатом. Родина Сергушків, що проживає в Луцьку, подарувала музею старовинне австрійське піаніно Gebrüder Stingl, виготовлене в 1909–1910 роках у Відні, та фірмовий стілець до нього.

Переглядів: 42 | Додав: administrator | Дата: 13.09.2018 | Коментарі (0)

У 2019 році Волинському краєзнавчому музею виповнюється 90 років. В процесі підготовки до ювілейної дати музей, поповнюючи діючу експозицію, знайомить відвідувачів із раритетами з фондових колекцій. Нещодавно експозиція обласного краєзнавчого музею поповнилася унікальним для волинської історії документом...

Переглядів: 27 | Додав: administrator | Дата: 12.09.2018 | Коментарі (0)

8 вересня в Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки та урочищі Нечимне, де знаходиться Музей «Лісової пісні», відбувся Міжнародний поетично-мистецький фестиваль «Лісова пісня». Побратими і посестри Лесі Українки по перу уже вкотре зібралися у цих пам′ятних місцях, щоб вклонитися їм, відчути те, особливе, що так вражало геніальну письменницю.

Переглядів: 27 | Додав: administrator | Дата: 10.09.2018 | Коментарі (0)

7 вересня, напередодні Дня міста Луцька, у Художньому музеї відбулось відкриття виставки «Луцьк. Кроки минулого». На ній свої твори презентували три волинські художники: Олександр Дишко, Елеонора Сабова-Дишко та Наталя Градиська.

Переглядів: 35 | Додав: administrator | Дата: 08.09.2018 | Коментарі (0)

У Білорусії вийшло з друку наукове дослідження доктора мистецтвознавства, доцента, професора кафедри етнології та фольклору Білоруського державного університету культури і мистецтв Ольги Лобачевської «Мистецтво заради слави Божої: солом’яні іконостасні врата і церковно-культові предмети».

Переглядів: 24 | Додав: administrator | Дата: 08.09.2018 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 ... 178 179 »