«  Січень 2018  »

Адміністрація Державного історико-культурного заповідника, Волинський краєзнавчий музей, Волинська обласна організація Національної спілки краєзнавців України та ін. проводять круглий стіл «Олександр Цинкаловський – велич особистості», приурочений до 120-річчя від дня народження видатного земляка, історика, краєзнавця Олександра Цинкаловського.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Переглядів: 61 | Додав: administrator | Дата: 11.01.2018 | Коментарі (0)

Переглядів: 39 | Додав: administrator | Дата: 07.01.2018 | Коментарі (0)

Художній музей – відділ Волинського краєзнавчого музею, в межах проекту «Довгі осінні, зимові вечори», 11 січня проводить культурно-мистецьку акцію «Різдвяне сяйво міста» з реконструкції традицій міського святкування Різдва в Україні.

Переглядів: 17 | Додав: administrator | Дата: 06.01.2018 | Коментарі (0)

У Затурцівському меморіальному музеї В'ячеслава Липинського відбулося відкриття виставки “Ялинкові прикраси. Традиція і сучасність”. В експозиції представлені авторські роботи трьох майстринь: Анни Федорівни Дикун із Закарпаття, Валентини Петрівни Якимович з Турійська та Мирослави Ярославівни Кліщук з Луцька.

Переглядів: 20 | Додав: administrator | Дата: 05.01.2018 | Коментарі (0)

Під такою назвою у середу, 3 січня, було урочисто презентовано стаціонарну виставку в Затурцівському меморіальному музеї В'ячеслава Липинського.

Переглядів: 15 | Додав: administrator | Дата: 05.01.2018 | Коментарі (0)

10 січня о 12 год. у Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки розпочнеться традиційне свято «Різдво в Косачів».

Переглядів: 16 | Додав: administrator | Дата: 03.01.2018 | Коментарі (0)

Наступного тижня, 3 січня о 12 годині у Затурцівському меморіальному музеї В’ячеслава Липинського відбудеться відкриття виставки „Ялинкові прикраси. Традиція та сучасність”. На цій виставці представлені роботи трьох майстринь: Валентини Якимович з Турійська, Мирослави Кліщук з Луцька та Анни Дикун із Вишкова Закарпатської області.

Переглядів: 31 | Додав: administrator | Дата: 29.12.2017 | Коментарі (0)

Оригінальна виставка з історії медицини в селі Затурці гостинно розчинила свої двері відвідувачам напередодні нового 2018 року в одній із залів Затурцівського меморіального музею В'ячеслава Липинського.

Переглядів: 17 | Додав: administrator | Дата: 29.12.2017 | Коментарі (0)

Уже традиційно до Нового року Волинський краєзнавчий музей порадував волинян та гостей нашого краю, друзів музею великоформатним художнім календарем на 2018 рік.

Переглядів: 24 | Додав: administrator | Дата: 28.12.2017 | Коментарі (0)

Старший інспектор роти поліції особливого призначення «Світязь» – капітан Сергій Зиза передав до Волинського краєзнавчого музею власні однострої, у яких він пройшов через вогняні дороги Дебальцівського плацдарму, бої за Вуглегірськ.

Переглядів: 22 | Додав: administrator | Дата: 28.12.2017 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 ... 152 153 »