«  Квітень 2024  »
   З метою популяризації музейної спадщини України, виховання у дітей та підлітків національних світоглядних позицій, поглядів і переконань на основі історико-культурної спадщини українського народу, його звичаїв і традицій та залучення учнівської молоді до збереження культурного надбання, Волинським краєзнавчим музеєм розпочато проведення циклів заходів у дитячих таборах літнього відпочинку.
Переглядів: 1063 | Додав: administrator | Дата: 20.06.2012 | Коментарі (0)

Із новою життєстверджуючою силою забило просвітницьке „Джерело” Музею В’ячеслава Липинського у Затурцях Локачинського району. Як в ті давні часи, коли родина Липинських дбала про престиж своєї рідної землі, так і нині село не минають подорожні, відомі люди краю, України та зарубіжжя. На запрошення гостинних господарів Віталія Кушніра та Наталії Гатальської тут частими гостями є актори, музиканти, поети, художники, про що засвідчує книга відгуків.
Переглядів: 660 | Додав: administrator | Дата: 16.06.2012 | Коментарі (0)

До ювілею видатного композитора сучасності Ігоря Федоровича Стравінського (1882–1971), у Волинському краєзнавчому музеї презентована стаціонарна виставка „З поверненням, Маестро!” (до 130-річчя від дня народження Ігоря Стравінського та 75-річчя Ігоря Блажкова). Виставкова експозиція виконана у авторській редакції кандидата історичних наук Олени Огнєвої із фондів обласного краєзнавчого музею, Устилузького меморіального музею Ігоря Стравінського та приватних збірок. Виставка знайомить з історичним Устилугом і Устилугом часів Ігоря Стравінського.
Переглядів: 861 | Додав: administrator | Дата: 14.06.2012 | Коментарі (0)

Квіти – то давня любов Галини Максимівни Боратинець. Перші роботи із засушеного матеріалу виконувала на кольоровому папері. Згодом перейшла думка взяти природне тло, замкнути простір рамкою.
   У своїх роботах майстриня поєднує квіти і пелюстки – різні за формою, структурою, кольором, строками цвітіння. Рослини для роботи бере з саду, поля, лугу, квітника.
Переглядів: 1119 | Додав: administrator | Дата: 12.06.2012 | Коментарі (0)

До початку футбольних ігор чемпіонату Європи по футболу „Євро 2012” працівниками відділу новітньої історії Волинського краєзнавчого музею доповнено експозиційний зал „Волинь: історія, політика, економіка, культура” блоком матеріалів, які присвячені цій події.
Переглядів: 765 | Додав: administrator | Дата: 06.06.2012 | Коментарі (0)

Директор Волинського краєзнавчого музею А.Силюк отримав диплом лауреата VІІ Всеукраїнської акції „Музейна подія року” за створення інтернет-порталу  Музейний простір Волині” (volyn-museum.at.ua). Ця подія стала переможцем VІІ Всеукраїнської акції „Музейна подія року”, зайнявши ІІІ місце серед найкращих подій музейного життя України 2011 року.
Переглядів: 29626 | Додав: administrator | Дата: 29.05.2012

Колектив Волинського краєзнавчого музею з глибоким сумом сприйняв звістку про трагічну загибель Бориса Григоровича Возницького – директора Львівської національної галереї мистецтв, Героя України, лауреата Національної  премії імені Т.Г.Шевченка, заслуженого працівника культури України та заслуженого діяча культури Польщі, члена-кореспондента Національної академії мистецтв України.
Переглядів: 703 | Додав: administrator | Дата: 23.05.2012 | Коментарі (0)

Унікальний срібний скарб – 29 монет празьких грошей XIV - початку XV століть – передали у Волинський краєзнавчий музей працівники ДП „Волинські старожитності”. Він став гарним дарунком до Міжнародного дня музеїв.
Переглядів: 1012 | Додав: administrator | Дата: 18.05.2012 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 257 258 259 260 261 »