«  Травень 2024  »

В І Т А Є М О !

Переглядів: 581 | Додав: administrator | Дата: 01.08.2012 | Коментарі (0)

У Вільнюській картинній галереї (Литва) на міжнародній виставці „Портрети великих князів і вельмож Литовських із українських музеїв” представлено 8 портретів з фондової колекції Волинського краєзнавчого музею.

Переглядів: 1549 | Додав: administrator | Дата: 18.07.2012 | Коментарі (0)

Колектив Волинського краєзнавчого музею
вітає
Павла Аркадійовича Рудецького
з призначенням директором Державного історико-культурного
заповідника Луцька
та зичить вагомих успіхів у розбудові його музеїв,
збереженні архітектурних, історичних та культурних пам’яток міста.
Переглядів: 770 | Додав: administrator | Дата: 17.07.2012 | Коментарі (0)

У конференц-залі Волинського краєзнавчого музею відбувся концерт камерної музики з циклу „Музичні зустрічі у музеї”. Виконавці – лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів Петро Тітяєв (скрипка), Роман Левчук (скрипка), Анна Колотиліна (альт).
Переглядів: 945 | Додав: administrator | Дата: 13.07.2012 | Коментарі (0)

У Затурцівському меморіальному музеї В'ячеслава Липинського відбулася зустріч з наймолодшим сином Станіслава Липинського (останнього власника маєтку) Юрієм, який проживає у Гданську.
Переглядів: 620 | Додав: administrator | Дата: 13.07.2012 | Коментарі (0)

У Вільнюській картинній галереї (Литва) відбулося відкриття виставки портретів вельмож та діячів Великого литовського князівства. Виставка складається із експонатів Львівської національної галереї мистецтв, Львівського історичного музею та Волинського краєзнавчого музею.
Переглядів: 889 | Додав: administrator | Дата: 04.07.2012 | Коментарі (0)

До Волинського краєзнавчого музею завітали представники громадської організації „Сімейна академія Плай” разом зі своїми вихованцями – дітками 3-6 років. Для них наукові працівники підготували програму ознайомлення з музеєм відповідно до їх вікової групи.
Переглядів: 767 | Додав: administrator | Дата: 27.06.2012 | Коментарі (0)

З нагоди 163 річниці від дня народження відомої української письменниці, публіцистки та громадської діячки Олени Пчілки у Волинській державній обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки відбувся літературний вечір „Колодяжне у житті Олени Пчілки”. У ньому взяли участь члени Національної спілки письменників України Йосип Струцюк, Іван Чернецький, Андрій Бондарчук. Про значення Колодяжного в житті Олени Пчілки та її родини розповіла Віра Комзюк – завідувач Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки.
Переглядів: 838 | Додав: administrator | Дата: 26.06.2012 | Коментарі (0)

Чергова екскурсія в межах проекту «Екскурсоводи у відпустці» була присвячена темі Луцької тюрми і її в’язнів, пам’ять яких волиняни вшановують 23 червня.
   Розпочалася екскурсія традиційно о 18 годині, але не у сквері «Зоряний», а в обласному краєзнавчому музеї.
   Провела захід Марія Філонюк – науковий співробітник цієї установи, правнучка українського шевченкознавця, учасника національно-визвольного руху і політв'язня Миколи Куделі.
Переглядів: 573 | Додав: administrator | Дата: 22.06.2012 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 256 257 258 259 260 261 »