«  Вересень 2017  »

Вітаємо!
Переглядів: 322 | Додав: administrator | Дата: 18.05.2012 | Коментарі (0)

У Художньому музеї у Луцьку відбулася атракційна європейська акція „Ніч музеїв”.
   Міжнародна акція „Ніч музеїв” відбувається за підтримки Міжнародної Ради музеїв (ІСОМ) під патронатом Ради Європи. Традиційний час проведення – ніч із 17 на 18 травня напередодні Міжнародного дня музеїв.
    Головною ідеєю свята стала необхідність актуалізувати роль і місце музею в сучасному житті.
Переглядів: 370 | Додав: administrator | Дата: 18.05.2012 | Коментарі (0)

У Волинському   краєзнавчому  музеї нагороджено переможців обласної рейтингової акції „Музейна подія року на Волині – 2011” та конкурсу „Музейний продукт – 2012” Першого Волинського обласного музейного фестивалю „Музейний туристичний ресурс – 2012”.
Переглядів: 494 | Додав: administrator | Дата: 17.05.2012 | Коментарі (0)

У м.Луцьку проведено Перший Волинський обласний музейний фестиваль „Музейний туристичний ресурс – 2012”, започаткований на базі Волинського краєзнавчого музею управлінням культури і туризму Волинської обласної державної адміністрації та Волинською обласною радою. Мета фестивалю – сприяти розвитку музейної справи, відродженню й збереженню народних традицій, визначенню туристичного музейного продукту, соціалізації музеїв у сучасному світі, формуванню моделі музею третього тисячоліття.
Переглядів: 416 | Додав: administrator | Дата: 17.05.2012 | Коментарі (0)

У Волинському   краєзнавчому  музеї був День відкритих дверей на тему „Музеї у світі, що змінюється. Нові виклики, нове натхнення”, проведений в рамках Першого Волинського обласного музейного фестивалю „Музейний туристичний ресурс – 2012”.
Переглядів: 533 | Додав: administrator | Дата: 17.05.2012 | Коментарі (0)

У рамках Першого Волинського обласного музейного фестивалю „Музейний туристичний ресурс – 2012” у Волинському краєзнавчому музеї відбулися презентації програм конкурсу „Музейний продукт – 2012”, зокрема, програм „Мистецтво музейної експозиції”, „Музейні видання” та „Впровадження музейних програм, акцій, заходів (промоушен)”.
Переглядів: 421 | Додав: administrator | Дата: 17.05.2012 | Коментарі (0)

Волинський краєзнавчий музей спільно з кафедрою документознавства і музейної справи Волинського національного університету імені Лесі Українки започаткував у 2010 році проведення музеєзнавчих круглих столів з нагоди Міжнародного дня музеїв.
Переглядів: 291 | Додав: administrator | Дата: 16.05.2012 | Коментарі (0)

У літературно-меморіальному музеї Лесі Українки с. Колодяжне діє виставка „На білих крилах рушників”  автором якої є Ніна Габрилевич – майстер народної творчості.
   Ковельчанка Ніна Сергіївна Габрилевич вже не один рік дивує нас оригінальними роботами. Свої вишивки вона не раз експонувала на багатьох творчих конкурсах.
Переглядів: 316 | Додав: administrator | Дата: 15.05.2012 | Коментарі (0)

Напередодні Міжнародного дня музеїв і дня Святого Миколая (Перенесення мощей Святителя Миколая із Мір Лікійських до м.Барі) у Музеї волинської ікони відкрито виставку „Образ Святого Миколая Чудотворця у іконописі, стародруках, металопластиці і декоративно-прикладному мистецтві XVII-ХХІ століть”.
   Святитель Миколай належить до найбільш популярних християнських святих. Ще у час свого земного життя (260-335 рр.н.е.) Миколай своєю благочестивістю, добрим християнським характером, ревністю у вірі Христовій, турботою і любов’ю до людей заслужив повагу і пошанування. Пізніше, зайнявши почесне місце у пантеоні Святих, він зображується на іконах, гравюрах, предметах металопластики.
Переглядів: 625 | Додав: administrator | Дата: 15.05.2012 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 135 136 137 138 »