«  Лютий 2018  »

В І Т А Є М О !
Переглядів: 235 | Додав: administrator | Дата: 18.05.2013 | Коментарі (0)

17 травня у Волинському краєзнавчому музеї проведено урочисту академію з нагоди Міжнародного дня музеїв. Участь в академії взяли представники місткої та обласної влади, а також науковці, краєзнавці та працівники музеїв області.
Переглядів: 268 | Додав: administrator | Дата: 17.05.2013 | Коментарі (0)

17 травня, з нагоди Міжнародного дня музеїв, у Волинському краєзнавчому музеї проведено День відкритих дверей. В обласному музеї відбулась ціла низка заходів з нагоди свята. В усіх експозиціях та виставкових залах музею цього дня було велелюдно.
Переглядів: 229 | Додав: administrator | Дата: 17.05.2013 | Коментарі (0)

Керівник гуртка Локачинського будинку школяра Оксана Деревич, яка професійно володіє технікою петриківського розпису по дереву, провела у Затурцівському меморіальному музеї В’ячеслава Липинського майстер-клас для учнів Затурцівської школи І-ІІІ ст. ім В.К.Липинського.
Переглядів: 260 | Додав: administrator | Дата: 17.05.2013 | Коментарі (0)

З метою удосконалення фахового рівня, професійної кваліфікації та обміну досвідом музейних працівників області на базі Волинського краєзнавчого музею 15-16 травня проведено обласний дводенний семінар-практикум директорів комунальних та громадських музеїв області на тему „Сучасні форми роботи музею з дітьми”.
Переглядів: 379 | Додав: administrator | Дата: 16.05.2013 | Коментарі (0)

16 травня у приміщенні обласного краєзнавчого музею відбулося нагородження переможців Четвертої обласної рейтингової акції „Музейна подія року на Волині – 2012”, проведеної управлінням культури обласної державної адміністрації та Волинським краєзнавчим музеєм. Акція „Музейна подія року” започаткована у 2009 році і є щорічним конкурсом, у рамках якого відзначаються найважливіші, найбільш показові та резонансні явища у музейній галузі на Волині, що найбільше вплинули на загальне сприйняття музеїв у суспільстві.
Переглядів: 308 | Додав: administrator | Дата: 16.05.2013 | Коментарі (0)

До Міжнародного дня музеїв, що відзначатиметься 18 травня, та з нагоди 1025-ї річниці Хрещення Київської Русі Предстоятель Української Православної Церкви, на прохання музейних працівників та за підтримки голови Нагородного відділу УПЦ архієпископа Переяслав-Хмельницького і Вишневського Олександра, передав комплекти нагород УПЦ Волинському краєзнавчому музею для експонування.
Переглядів: 220 | Додав: administrator | Дата: 15.05.2013 | Коментарі (0)

15 травня у приміщенні Волинського краєзнавчого музею відбулося відкриття виставки „Фундатори музейної справи на Волині. Друга половина XX століття”, приурочена до Міжнародного дня музеїв. Виставка присвячена пам’яті Григорія Гуртового (1924–2012) – волинського краєзнавця, засновника та першого директора Торчинського народного історичного музею.
Переглядів: 301 | Додав: administrator | Дата: 15.05.2013 | Коментарі (0)

15 травня Волинський краєзнавчий музей та кафедра документознавства і музейної справи Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки провели Четвертий музейний круглий стіл на тему „Музейна комунікація: теорія і практика”. У науковому заході взяли участь працівники музеїв та заповідників України, викладачі кафедри, студенти.
Переглядів: 305 | Додав: administrator | Дата: 15.05.2013 | Коментарі (0)

14 травня, напередодні Міжнародного дня музеїв, у Музеї волинської ікони відбулася презентація відреставрованих ікон XVIII ст.
Переглядів: 242 | Додав: administrator | Дата: 14.05.2013 | Коментарі (0)