«  Грудень 2017  »
   Нещодавно до Музею волинської ікони Управлінням Служби безпеки України у Волинській області були передані п'ять ікон кінця ХІХ – початку ХХ ст., які поповнили колекцію пізньої російської ікони у музеї.
Переглядів: 278 | Додав: administrator | Дата: 19.02.2013 | Коментарі (0)

19 лютого у Волинському краєзнавчому музеї на виставці „Обереги милосердя” відбулася зустріч з Оксаною Пузняк. З нею спілкувалися студенти 12 та 14 груп Волинського технікуму Національного університету харчових технологій, які опановують спеціальності кравчині й вишивальниці.
Переглядів: 360 | Додав: administrator | Дата: 19.02.2013 | Коментарі (0)

У лютому Волинський краєзнавчий музей  традиційно проводить цикл заходів, приурочених до дня народження Лесі Українки. Зокрема, експонується фотодокументальна виставка «Леся Українка і Волинь» та проводяться екскурсії в навчальних закладах м.Луцька. Крім того:
Переглядів: 178 | Додав: administrator | Дата: 18.02.2013 | Коментарі (0)

17 січня, у неділю, конференцзала Затурцівського меморіального музею В'ячеслава Липинського була переповнена школярами, їх учителями і батьками: тут відбувалось підбиття підсумків конкурсу на кращу ілюстрацію до творів Лесі Українки, присвяченого 142-й річниці від дня народження геніальної поетеси.
Переглядів: 187 | Додав: administrator | Дата: 17.02.2013 | Коментарі (0)

15 лютого у Волинському краєзнавчому музеї відбувся дитячий ранок „Проводи Зими. Свято Стрітення” із циклу „Чарівні пори року”. Учасники заходу разом із казковими героями Зимою, Весною та Бабусею-казкаркою здійснили цікаву подорож по залах відділу природи, познайомилися із життям рослинного і тваринного світу взимку.
Переглядів: 247 | Додав: administrator | Дата: 15.02.2013 | Коментарі (0)

13 лютого у конференц-залі Волинського краєзнавчого музею відбувся вечір-зустріч „Біль і тривога. Афганістан” до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Присутні на зустрічі учні обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою послухали спогади про військовий шлях на території Афганістану запрошених ветеранів Оніщука та Миколи Пугача.
Переглядів: 619 | Додав: administrator | Дата: 13.02.2013 | Коментарі (0)

12 лютого у Волинській державній обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки відбулася презентація „Календаря знаменних і пам’ятних дат Волині на 2013 рік”, спільного проекту Волинського краєзнавчого музею і Волинської ОУНБ імені Олени Пчілки.
Переглядів: 366 | Додав: administrator | Дата: 12.02.2013 | Коментарі (0)

Волинським краєзнавчим музеєм спільно з Волинською державною обласною універсальною науковою бібліотекою імені Олени Пчілки підготовлено і видано: Календар знаменних і пам’ятних дат Волині на 2013 рік / упр. культури і туризму Волин. ОДА ; Волин. краєзн. музей ; Волин. ОУНБ ім. Олени Пчілки ; ред.-упоряд. Є. І. Ковальчук, А. А. Понагайба. – Луцьк : Твердиня, 2012. – 208 с.
Переглядів: 470 | Додав: administrator | Дата: 11.02.2013 | Коментарі (0)

У неділю, 10 лютого у Затурцівському меморіальному музеї В'ячеслава Липинського відбувся творчий вечір талановитої волинської журналістки і письменниці, автора поетичних збірок і книг прози Валентини Штинько під назвою „Слова тернові, слова любові”. На зустріч зі своєю колишньою ученицею прибули вчителі Затурцівської середньої школи імені В.К.Липинського, однокласники, учні місцевої і сусідньої Маньківської шкіл, жителі села.
Переглядів: 303 | Додав: administrator | Дата: 10.02.2013 | Коментарі (0)

У Волинському краєзнавчому музеї експонується фотовиставка «Застигла в часі мить» з колекції Кременецько-Почаївського державного історико-архітектурного заповідника. На виставці представлені 50 фотолистівок кінця XIX – 50-их років XX ст. із зображенням культових споруд, навчальних закладів, вулиць та мешканців міста.
Переглядів: 258 | Додав: administrator | Дата: 08.02.2013 | Коментарі (0)