«  Грудень 2017  »
   Книга-альбом „Музей волинської ікони” репрезентує твори волинського іконопису, релігійного живопису західноєвропейської традиції, церковної різьби та скульптури XVI – початку ХІХ ст. з колекції Музею волинської ікони у Луцьку.
Переглядів: 186 | Додав: administrator | Дата: 07.02.2013 | Коментарі (0)

7 лютого у Волинському краєзнавчому музеї відбувся вечір-портрет „Його батьківщиною була Волинь…”, присвячений чеському поету і музиканту, почесному доктору прикладних наук, волинянину за походженням Йозефу Вацлаву Томану-Томанеку.
Переглядів: 295 | Додав: administrator | Дата: 07.02.2013 | Коментарі (0)

6 лютого Музей волинської ікони у складі поважної делегації відвідав архибіскуп Люблінської митрополії Станіслав Будзік. З великим інтересом оглянувши експозицію музею, він подякував за можливість молитися перед Холмською Чудотворною іконою Богородиці.
Переглядів: 203 | Додав: administrator | Дата: 06.02.2013 | Коментарі (0)

5 лютого працівники Волинського краєзнавчого музею взяли участь у проекті „Рушник об’єднує нації”. 35 музейників долучились до ініціативи учнів Луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5 створити рушник, який буде оберегом їхнього навчального закладу.
Переглядів: 177 | Додав: administrator | Дата: 05.02.2013 | Коментарі (0)

31 січня у Волинському краєзнавчому музеї відбулася зустріч із ветераном Другої світової війни Анатолієм Івановичем Ольховичем „Пам’ять людська не забуде повік”, приурочена до Дня визволення міста Луцька від німецько-фашистських загарбників.
Переглядів: 479 | Додав: administrator | Дата: 31.01.2013 | Коментарі (0)

З метою національно-патріотичного виховання молоді на основі історико-культурної спадщини українського народу, 29 січня у загальноосвітній школі с.Жидичин Ківерцівського району наукові співробітники Волинського краєзнавчого музею провели акцію „День музею в школі”.
Переглядів: 210 | Додав: administrator | Дата: 29.01.2013 | Коментарі (0)

У Затурцівському меморіальному музеї В’ячеслава Липинського вшановано пам’ять поета-дисидента Василя Стуса. Вечір поезії „Голгофа Василя Стуса", приурочений 75-ій річниці з дня народження славного сина України, відбувся 27 січня.
Переглядів: 265 | Додав: administrator | Дата: 27.01.2013 | Коментарі (0)

На вшанування пам’яті загиблих від Голокосту на Волині 24 січня 2013 року у Волинському краєзнавчому музеї відбувся цикл заходів, це – історична година «Трагедія єврейського народу», відкриття фотодокументальної виставки «Пам’яті жертв Голокосту. Волинь пам’ятає».
Переглядів: 390 | Додав: administrator | Дата: 24.01.2013 | Коментарі (0)

У Волинському краєзнавчому музеї працівниками відділу новітньої історії створено виставку «Волинь в Українській революції 1917 – 1921 років». На ній представлені матеріали з фондів музею, які ілюструють державотворчий процес на Волині у часи становлення Української Народної Республіки та Української Держави Павла Скоропадського.
Переглядів: 262 | Додав: administrator | Дата: 22.01.2013 | Коментарі (0)

21 січня у Волинському краєзнавчому музеї відбулося відкриття виставки Анжеліки Рудницької „Містерія літочислення”. Це – низка творів, які виконані авторською технікою вишивання із використанням традиційних прийомів українського народного мистецтва. Кожен експонат – довершений станковий предмет, що захоплює високою майстерністю й вишуканістю зображального мотиву. Всі вони загалом утворюють єдиний мистецький простір де панує гармонія, краса, любов до всього рідного.
Переглядів: 301 | Додав: administrator | Дата: 21.01.2013 | Коментарі (0)