«  Листопад 2017  »
   У Волинському краєзнавчому музеї відбувся вечір-портрет Ю.А. Ярощука „Таким він є у пам’яті нашій” з циклу „Людина в історії Волині” (до 90-річчя від дня народження).
   Юхим Арсентійович Ярощук – державний і громадський діяч, незмінний голова облвиконкому 1956-1972 років, депутат Верховної Ради УРСР. У нелегкі повоєнні часи він 16 років очолював найважливішу ділянку роботи – господарську, соціальну, гуманітарну галузі області. Саме тоді закладались основи майбутнього економічного потенціалу області.
Переглядів: 338 | Додав: administrator | Дата: 29.10.2012 | Коментарі (0)

24-25 жовтня 2012 року у м.Луцьку відбулася ХІХ міжнародна наукова конференція „Волинська ікона: дослідження та реставрація”, зорганізована Волинським краєзнавчим музеєм на базі свого відділу – Музею волинської ікони. Конференція була присвячена пам’яті відомого українського вченого-мистецтвознавця Павла Жолтовського та 345-річчю від дня народження Йова Кондзелевича і 125-річчю з часу заснування давньосховища при Свято-Володимирському братстві у м.Володимирі-Волинському.
Переглядів: 318 | Додав: administrator | Дата: 25.10.2012 | Коментарі (0)

25 жовтня 2012 року в Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки відкрито виставку „Творчість Лесі Українки в роботах кримських учнів та студентів”.
Переглядів: 246 | Додав: administrator | Дата: 25.10.2012 | Коментарі (0)

У музейному заході брав участь Михайло Тимофійович Єрлін, Почесний ветеран України, ідейний керівник ветеранської організації клубу „Неспокійні серця”. Михайло Тимофійович був безпосереднім учасником визволення України від німецько-фашистських загарбників, тому у всіх присутніх була унікальна можливість дізнатися про події Другої світової війни зі слів очевидця.
Переглядів: 518 | Додав: administrator | Дата: 25.10.2012 | Коментарі (0)

У Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки відкрито виставку Анжеліки Рудницької „Містерія літочислення”, що стала підсумком восьмирічної діяльності художниці. Анжеліку Рудницьку знаємо як телеведучу, співачку, письменницю, викладача, громадського діяча, художницю, але це якраз той випадок, коли важливо побачити її твори власними очима.
Переглядів: 193 | Додав: administrator | Дата: 24.10.2012 | Коментарі (0)

До 70-річчя УПА у Затурцівському меморіальному музеї В’ячеслава Липинського відбувся міні-фестиваль фільмів відомого українського режисера-кінодокументаліста, лауреата Шевченківської премії Михайла Ткачука. Місцеві жителі подивилися фільми «Здобути або не бути», «Щаслива Настуня» та інші відомі роботи митця.
Переглядів: 273 | Додав: administrator | Дата: 06.10.2012 | Коментарі (0)

У Волинському краєзнавчому музеї відкрито виставку „З історії УПА на Волині: витоки, становлення, діяльність (до 70-ої річниці від дня створення)”. Виставка зроблена на матеріалах музею і присвячена створенню і діяльність на Волині Української Повстанської Армії. В основі її – оригінальні документи, фотографії та речі українських повстанців 1940-х – 1950-х років.
Переглядів: 438 | Додав: administrator | Дата: 04.10.2012 | Коментарі (0)

У Волинському краєзнавчому музеї,  з нагоди Всесвітнього дня захисту тварин, відбувся дитячий ранок „Ми відповідальні за тих, кого приручили”. Учасники заходу – вихованці дитячого садочку №17 м.Луцька, здійснили цікаву подорож у чарівний світ природи засобами музейної експозиції та виставки, яка була розгорнута у музеї.
Переглядів: 250 | Додав: administrator | Дата: 04.10.2012 | Коментарі (0)

У Затурцівському меморіальному музеї В’ячеслава Липинського відбулось урочисте відкриття „Барвистий світ народного мистецтва”, на якій представлено колекції творів самобутніх майстринь: затурчанки Світлани Тихоліз та жительки Локач Оксани Деревич.
Переглядів: 514 | Додав: administrator | Дата: 27.09.2012 | Коментарі (0)

У Волинському краєзнавчому музеї відбувся тематичний вечір „Його любов – Україна і математика”, приурочений 120-ій річниці від дня народження всесвітньовідомого математика, уродженця Волині Михайла Кравчука.
   Михайло Пилипович Кравчук – один з найвидатніших математиків XX століття, чиї праці стали фундаментом для розвитку різних галузей математичної науки: вищої алгебри та математичного аналізу, теорії диференціальних та інтегральних рівнянь, теорії ймовірності і математичної статистики.
Переглядів: 461 | Додав: administrator | Дата: 25.09.2012 | Коментарі (0)