«  Жовтень 2018  »
   Волинським краєзнавчим музеєм спільно з Волинською державною обласною універсальною науковою бібліотекою імені Олени Пчілки підготовлено і видано: Календар знаменних і пам’ятних дат Волині на 2013 рік / упр. культури і туризму Волин. ОДА ; Волин. краєзн. музей ; Волин. ОУНБ ім. Олени Пчілки ; ред.-упоряд. Є. І. Ковальчук, А. А. Понагайба. – Луцьк : Твердиня, 2012. – 208 с.
Переглядів: 580 | Додав: administrator | Дата: 11.02.2013 | Коментарі (0)

У неділю, 10 лютого у Затурцівському меморіальному музеї В'ячеслава Липинського відбувся творчий вечір талановитої волинської журналістки і письменниці, автора поетичних збірок і книг прози Валентини Штинько під назвою „Слова тернові, слова любові”. На зустріч зі своєю колишньою ученицею прибули вчителі Затурцівської середньої школи імені В.К.Липинського, однокласники, учні місцевої і сусідньої Маньківської шкіл, жителі села.
Переглядів: 342 | Додав: administrator | Дата: 10.02.2013 | Коментарі (0)

У Волинському краєзнавчому музеї експонується фотовиставка «Застигла в часі мить» з колекції Кременецько-Почаївського державного історико-архітектурного заповідника. На виставці представлені 50 фотолистівок кінця XIX – 50-их років XX ст. із зображенням культових споруд, навчальних закладів, вулиць та мешканців міста.
Переглядів: 282 | Додав: administrator | Дата: 08.02.2013 | Коментарі (0)

Книга-альбом „Музей волинської ікони” репрезентує твори волинського іконопису, релігійного живопису західноєвропейської традиції, церковної різьби та скульптури XVI – початку ХІХ ст. з колекції Музею волинської ікони у Луцьку.
Переглядів: 209 | Додав: administrator | Дата: 07.02.2013 | Коментарі (0)

7 лютого у Волинському краєзнавчому музеї відбувся вечір-портрет „Його батьківщиною була Волинь…”, присвячений чеському поету і музиканту, почесному доктору прикладних наук, волинянину за походженням Йозефу Вацлаву Томану-Томанеку.
Переглядів: 343 | Додав: administrator | Дата: 07.02.2013 | Коментарі (0)

6 лютого Музей волинської ікони у складі поважної делегації відвідав архибіскуп Люблінської митрополії Станіслав Будзік. З великим інтересом оглянувши експозицію музею, він подякував за можливість молитися перед Холмською Чудотворною іконою Богородиці.
Переглядів: 216 | Додав: administrator | Дата: 06.02.2013 | Коментарі (0)

5 лютого працівники Волинського краєзнавчого музею взяли участь у проекті „Рушник об’єднує нації”. 35 музейників долучились до ініціативи учнів Луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5 створити рушник, який буде оберегом їхнього навчального закладу.
Переглядів: 202 | Додав: administrator | Дата: 05.02.2013 | Коментарі (0)

31 січня у Волинському краєзнавчому музеї відбулася зустріч із ветераном Другої світової війни Анатолієм Івановичем Ольховичем „Пам’ять людська не забуде повік”, приурочена до Дня визволення міста Луцька від німецько-фашистських загарбників.
Переглядів: 536 | Додав: administrator | Дата: 31.01.2013 | Коментарі (0)

З метою національно-патріотичного виховання молоді на основі історико-культурної спадщини українського народу, 29 січня у загальноосвітній школі с.Жидичин Ківерцівського району наукові співробітники Волинського краєзнавчого музею провели акцію „День музею в школі”.
Переглядів: 239 | Додав: administrator | Дата: 29.01.2013 | Коментарі (0)

У Затурцівському меморіальному музеї В’ячеслава Липинського вшановано пам’ять поета-дисидента Василя Стуса. Вечір поезії „Голгофа Василя Стуса", приурочений 75-ій річниці з дня народження славного сина України, відбувся 27 січня.
Переглядів: 293 | Додав: administrator | Дата: 27.01.2013 | Коментарі (0)