«  Травень 2018  »

В І Т А Є М О !

Переглядів: 345 | Додав: administrator | Дата: 01.06.2012 | Коментарі (0)

У Волинському краєзнавчому музеї, в ході пам’ятних заходів приурочених 65-им роковинам проведення заключного етапу депортації українців з етнічних земель у Польщі – акції „Вісла”, відбулася презентація книги кандидата історичних наук Олега Савчука „Свої серед своїх. Депортації українців з Холмщини і Підляшшя у 1944 – 1947 рр.” та відкрито виставку, присвячену тим подіям.
Переглядів: 414 | Додав: administrator | Дата: 30.05.2012 | Коментарі (0)

У Волинському краєзнавчому музеї відбулась екологічна година, приурочена Всесвітньому дню охорони навколишнього середовища, який 5 червня відмічається  у багатьох країнах світу для того, щоб привернути увагу світової громадськості  до проблем довкілля.
Переглядів: 262 | Додав: administrator | Дата: 30.05.2012 | Коментарі (0)

Директор Волинського краєзнавчого музею А.Силюк отримав диплом лауреата VІІ Всеукраїнської акції „Музейна подія року” за створення інтернет-порталу  Музейний простір Волині” (volyn-museum.at.ua). Ця подія стала переможцем VІІ Всеукраїнської акції „Музейна подія року”, зайнявши ІІІ місце серед найкращих подій музейного життя України 2011 року.
Переглядів: 29181 | Додав: administrator | Дата: 29.05.2012

Державний історико-культурний заповідник м. Острога провів Х наукову конференцію „Острозькі краєзнавчі читання”, присвячену 140-річчю з дня народження засновника історичного музею в Острозі о. Михайла Тучемського.
   В рамках роботи конференції відбулося відкриття виставки „Костельний живопис XVIII-XIX ст.”, яку представив Музей волинської ікони. На відкритті були присутні учасники конференції з міст Києва, Хмельницька, Львова, Донецька, Харкова та ін., представники влади, інтелігенція Острога.

Переглядів: 323 | Додав: administrator | Дата: 24.05.2012 | Коментарі (0)

У Волинському краєзнавчому музеї відбулась презентація книги Віктора Літевчука „Луцьк у стародавній листівці, гравюрі та фотографії” (Луцьк: Ініціал, 2012. – 288 с.; науковий та літературний редактор – Н. Пушкар).
   У книзі представлені листівки і фотографії, де зображені краєвиди та окремі будівлі Луцька від початку XIX до середини XX століть, зокрема, матеріали з фондової колекції Волинського краєзнавчого музею.
Переглядів: 1315 | Додав: administrator | Дата: 24.05.2012 | Коментарі (0)

Колектив Волинського краєзнавчого музею з глибоким сумом сприйняв звістку про трагічну загибель Бориса Григоровича Возницького – директора Львівської національної галереї мистецтв, Героя України, лауреата Національної  премії імені Т.Г.Шевченка, заслуженого працівника культури України та заслуженого діяча культури Польщі, члена-кореспондента Національної академії мистецтв України.
Переглядів: 279 | Додав: administrator | Дата: 23.05.2012 | Коментарі (0)

У день Святого Миколая (Перенесення мощей Святителя Миколая із Мір Лікійських до м.Барі) у Музеї волинської ікони відбулася зустріч студентів відділення художніх ремесел і народних промислів  Луцького вищого професійного училища будівництва та архітектури з художником, автором ікони „Святий Миколай” Володимиром Жупанюком.
Переглядів: 305 | Додав: administrator | Дата: 22.05.2012 | Коментарі (0)

Унікальний срібний скарб – 29 монет празьких грошей XIV - початку XV століть – передали у Волинський краєзнавчий музей працівники ДП „Волинські старожитності”. Він став гарним дарунком до Міжнародного дня музеїв.
Переглядів: 473 | Додав: administrator | Дата: 18.05.2012 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 163 164 165 166 167 »