«  Жовтень 2018  »
   28 лютого 2013 року о 16 годині в Домі Митрополита Національного заповідника „Софія Київська” відбудеться презентація книги-альбому „Музей волинської ікони”. Організатори: Державний комітет телебачення і радіомовлення України, Видавничий дім „АДЕФ-Україна”, Волинська обласна держадміністрація, Волинський краєзнавчий музей, Музей волинської ікони.
Переглядів: 406 | Додав: administrator | Дата: 22.02.2013 | Коментарі (0)

21 лютого у Волинському краєзнавчому музеї відбувся літературно-мистецький вечір „На шлях я вийшла ранньою весною…” (до 142-ї річниці від дня народження Лесі Українки).
Переглядів: 528 | Додав: administrator | Дата: 21.02.2013 | Коментарі (0)

20 лютого у Волинському краєзнавчому музеї відбулася презентація книги Анжеліки Рудницької „Біла зірка України. Невигадані історії з життя Оксани Білозір”. Учасники акції: інтелігенція міста, студентська молодь, шанувальники мистецтва отримали прекрасну нагоду не тільки почути цікаву розповідь авторки твору про етапи його написання, а й безпосередньо зустрітись, поставити свої запитання і почути на них відповідь від головної героїні – легендарної жінки України Оксани Білозір.
Переглядів: 299 | Додав: administrator | Дата: 20.02.2013 | Коментарі (0)

Нещодавно до Музею волинської ікони Управлінням Служби безпеки України у Волинській області були передані п'ять ікон кінця ХІХ – початку ХХ ст., які поповнили колекцію пізньої російської ікони у музеї.
Переглядів: 339 | Додав: administrator | Дата: 19.02.2013 | Коментарі (0)

19 лютого у Волинському краєзнавчому музеї на виставці „Обереги милосердя” відбулася зустріч з Оксаною Пузняк. З нею спілкувалися студенти 12 та 14 груп Волинського технікуму Національного університету харчових технологій, які опановують спеціальності кравчині й вишивальниці.
Переглядів: 419 | Додав: administrator | Дата: 19.02.2013 | Коментарі (0)

У лютому Волинський краєзнавчий музей  традиційно проводить цикл заходів, приурочених до дня народження Лесі Українки. Зокрема, експонується фотодокументальна виставка «Леся Українка і Волинь» та проводяться екскурсії в навчальних закладах м.Луцька. Крім того:
Переглядів: 202 | Додав: administrator | Дата: 18.02.2013 | Коментарі (0)

17 січня, у неділю, конференцзала Затурцівського меморіального музею В'ячеслава Липинського була переповнена школярами, їх учителями і батьками: тут відбувалось підбиття підсумків конкурсу на кращу ілюстрацію до творів Лесі Українки, присвяченого 142-й річниці від дня народження геніальної поетеси.
Переглядів: 211 | Додав: administrator | Дата: 17.02.2013 | Коментарі (0)

15 лютого у Волинському краєзнавчому музеї відбувся дитячий ранок „Проводи Зими. Свято Стрітення” із циклу „Чарівні пори року”. Учасники заходу разом із казковими героями Зимою, Весною та Бабусею-казкаркою здійснили цікаву подорож по залах відділу природи, познайомилися із життям рослинного і тваринного світу взимку.
Переглядів: 291 | Додав: administrator | Дата: 15.02.2013 | Коментарі (0)

13 лютого у конференц-залі Волинського краєзнавчого музею відбувся вечір-зустріч „Біль і тривога. Афганістан” до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Присутні на зустрічі учні обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою послухали спогади про військовий шлях на території Афганістану запрошених ветеранів Оніщука та Миколи Пугача.
Переглядів: 690 | Додав: administrator | Дата: 13.02.2013 | Коментарі (0)

12 лютого у Волинській державній обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки відбулася презентація „Календаря знаменних і пам’ятних дат Волині на 2013 рік”, спільного проекту Волинського краєзнавчого музею і Волинської ОУНБ імені Олени Пчілки.
Переглядів: 403 | Додав: administrator | Дата: 12.02.2013 | Коментарі (0)