«  Квітень 2024  »

Цього року в урочищі Нечимне на березі таємничого озера відбулося свято «Ой на Купала-Купалочка…». Всі присутні з захопленням спостерігали за чудовим дійством, яке подарували діти з села Білин. Вони подарували  глядачам море емоцій та позитивного настрою. Свято Івана Купала відтепер кожного року буде проходити в урочищі Нечимне. А працівники Музею «Лісової пісні» усіх хто хоч трохи вірить у казку запрошують у гості.

Переглядів: 780 | Додав: administrator | Дата: 07.07.2016 | Коментарі (0)

8 липня о 13.00 год. у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться відкриття виставки робіт родини Тимощуків під назвою «Родинна спадковість народних традицій».

Переглядів: 631 | Додав: administrator | Дата: 06.07.2016 | Коментарі (0)

30 червня в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Світанок» у с. Дачне Ківерцівського району працівники Волинського краєзнавчого музею прочитали лекції із використанням музейних експонатів.

Переглядів: 679 | Додав: administrator | Дата: 01.07.2016 | Коментарі (0)

Не зовсім звичайні «Музейні посиденьки» відбулися 22 червня у Волинському краєзнавчому музеї: на них зібралися випускники історико-філологічного факультету Луцького державного педагогічного інституту імені Лесі Українки 1966 року.

Переглядів: 737 | Додав: administrator | Дата: 24.06.2016 | Коментарі (0)

Затурцівський меморіальний музей В'ячеслава Липинського започаткував немало цікавих, оригінальних проектів, які успішно здійснює. У середині червня на базі музею та з ініціативи затурцівських музейників за попередньою домовленістю з дирекцією та педагогами Луцької художньої школи було проведено триденний пленер юних художників.

Переглядів: 848 | Додав: administrator | Дата: 24.06.2016 | Коментарі (0)

23 червня у приміщенні Волинського краєзнавчого музею відбулася презентація виставки «Конституція – Основний Закон демократичної країни», сформованої на основі оригінальних документів, світлин, мап, плакатів, книг, газет, рукописних матеріалів з фондів музею, починаючи з початку XVIІІ століття та закінчуючи сьогоденням.

Переглядів: 761 | Додав: administrator | Дата: 23.06.2016 | Коментарі (0)

Під час семінару-практикуму директорів комунальних і громадських музеїв області на тему «Роль музеїв області в охороні культурної спадщини Волині» відбувся круглий стіл «Декомунізація і музеї: проблеми та шляхи їх вирішення».

Переглядів: 828 | Додав: administrator | Дата: 20.06.2016 | Коментарі (0)

Нещодавно на базі Волинського краєзнавчого музею спільно з управлінням культури облдержадміністрації було проведено семінар-практикум директорів комунальних і громадських музеїв області на тему «Роль музеїв області в охороні культурної спадщини Волині».

Переглядів: 678 | Додав: administrator | Дата: 20.06.2016 | Коментарі (0)

У червні фонди Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки поповнилися новим виданням Лесі Українки „Лісова пісня”.

Переглядів: 546 | Додав: administrator | Дата: 20.06.2016 | Коментарі (0)