«  Вересень 2019  »

Про утворення у Волинському краєзнавчому
музеї відділу – „Музей історії Луцького
братства”
Переглядів: 287 | Додав: administrator | Дата: 26.12.2012 | Коментарі (0)

24 грудня 2012 року у Волинському краєзнавчому музеї відкрилася фотодокументальна виставка „В’ячеслав Чорновіл: життя присвячую Україні”. Створена вона на матеріалах музею, для доповнення постійно діючої частини експозиції, де представлені теми по дисидентському русі та діяльності Народного Руху України в часи перебудови. В основі виставки – світлини В’ячеслава Максимовича з різних періодів його життя, документи щодо його діяльності як правозахисника та політичного діяча.
Переглядів: 273 | Додав: administrator | Дата: 24.12.2012 | Коментарі (0)

У 2012 році, на передодні свята зимового Миколая, Волинський краєзнавчий музей започаткував щорічні лекторії на тему „Святий Миколай – покровитель Луцька”.
Переглядів: 302 | Додав: administrator | Дата: 19.12.2012 | Коментарі (0)

18 грудня у приміщенні Волинського краєзнавчого музею відбулося відкриття благодійної виставки „Обереги милосердя”, яка присвячена 90-річчю від дня народження лучанки, берегині Чудотворної ікони Холмської Богородиці, заслуженого майстра народної творчості України, щирої  патріотки рідного краю, відомої громадської діячки, члена ради товариства „Холмщина”, активістки Союзу українок Надії Гаврилівни Горлицької (19.12.1922 – 28.08.2006).
Переглядів: 409 | Додав: administrator | Дата: 18.12.2012 | Коментарі (0)

12 грудня у Волинському краєзнавчому музеї відбулася Волинська обласна науково-практична конференція „Музейна педагогіка. Теорія і практика”. Конференція була організована Волинським краєзнавчим музеєм, Управлінням культури і туризму Волинської облдержадміністрації, Управлінням освіти Луцької міської ради, Обласним центром туризму, спорту та екскурсій, Волинською обласною організацією Національної спілки краєзнавців.
Переглядів: 289 | Додав: administrator | Дата: 12.12.2012 | Коментарі (0)

До свята Св. Миколая Волинський краєзнавчий музей видав два календарі на 2013 рік із зображенням ікони „Святий Миколай” XVII ст. зі збірки  музею, видрукувані у поліграфічному відділі МПП „МЕДІА”. До цього свята у Волинському краєзнавчому музеї 18 грудня о 12.00 год. відкриється художньо-документальна виставка „Святий Миколай – патрон Луцька” та буде проведено Тиждень музейних науково-освітніх заходів до дня Св. Миколая.
Переглядів: 393 | Додав: administrator | Дата: 10.12.2012 | Коментарі (0)

9 грудня 2012 року в Затурцівському меморіальному музеї В’ячеслава Липинського проведено усний журнал „Неопалима купина Галшки Гулевичівни”, присвячений 435-ій річниці від дня народження однієї з найвидатніших українок, волинянки, уродженки села Затурці Єлизавети Гулевич.
Переглядів: 355 | Додав: administrator | Дата: 09.12.2012 | Коментарі (0)

Як уже повідомлялося, 5 грудня 2012 року у Волинському краєзнавчому музеї за участі Надзвичайного і Повноважного Посла Чеської Республіки в Україні Івана Почухи та Генерального Консула Чеської Республіки у місті Львові Давіда Павліти відбулося відкриття виставки, присвяченої історії пивоваріння у Чехії та на Волині. Крім того, в ході спілкування з високими гостями з Чехії, наукові співробітники музею розповіли їм про історію древнього Лучеська, провели екскурсії по Старому місту, Музею волинської ікони, експозиції Волинського краєзнавчого музею. Були обговорені і питання з історії чехів на Волині.
Переглядів: 309 | Додав: administrator | Дата: 06.12.2012 | Коментарі (0)

Виставка „Портрети Великих князів і вельмож Литовських з українських музеїв” експонувалася з 4 липня по 28 жовтня 2012 року у м. Вільнюсі, Литовська Республіка. З 5 по 31 грудня 2012 року портрети виставки з двох музеїв (Львівський історичний музей та Волинський краєзнавчий музей) експонуюся у відділі Львівського історичного музею Музей „Палаццо Бандінеллі” за адресою пл. Ринок, 2. Зокрема, на виставці, яка має виняткове історичне та іконографічне значення, представлено 8 портретів з фондової колекції Волинського краєзнавчого музею.
Переглядів: 317 | Додав: administrator | Дата: 05.12.2012 | Коментарі (0)

Волинський краєзнавчий музей (директор Анатолій Силюк) і ПАТ „Луцький пивзавод” (голова правління Анатолій Конзера) під патронатом Надзвичайного і Повноважного Посла Чеської Республіки в Україні Івана Почуха та Генерального Консула Чеської Республіки у м.Львові Давіда Павліти 5 грудня 2012 року відкрили виставку „Викотіть бочки… З історії пивоваріння у Чехії та на Волині”.
Переглядів: 436 | Додав: administrator | Дата: 05.12.2012 | Коментарі (0)