«  Жовтень 2018  »
   24 жовтня у Волинському краєзнавчому музеї відбувся тематичний вечір «Пісні воєнних літ. Співають ветерани», проведений до дня визволення України від німецько-фашистських загарбників в роки Другої світової війни.
Переглядів: 432 | Додав: administrator | Дата: 24.10.2013 | Коментарі (0)

23 жовтня, у рамках святкування 1025-ти річчя Хрещення Київської Русі, Музей волинської ікони відкрив першу в Україні виставку нагород Української Православної Церкви, які були передані Предстоятелем Української Православної Церкви Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Володимиром.
Переглядів: 418 | Додав: administrator | Дата: 23.10.2013 | Коментарі (0)

До 1025-річчя Хрещення Київської Русі
Запрошує на виставку
„Духовні центри християнства на Волині”

Лише тут і зараз можна побачити унікальну для мистецтва південної-західної Русі фреску XIV століття – „Лик Христа” з луцького замкового храму Йоана Богослова та вражаючі за графічним і колористичним виконанням об’ємні ескізи фресок Адріана Прахова 90-х рр. XIX ст.
Виставка працює лише до кінця цього року!
Переглядів: 254 | Додав: administrator | Дата: 18.10.2013 | Коментарі (0)

Відділ природи Волинського краєзнавчого музею розпочав проведення екскурсій-казок ,,В гостях у Золотої осені” із циклу ,,Чарівні пори року”. Мета цих оригінальних екскурсій – ознайомлення наймолодших відвідувачів музею (вихованців дитячих садків та учнів молодших класів шкіл міста Луцька) з осінніми явищами у природі Волині.
Переглядів: 533 | Додав: administrator | Дата: 15.10.2013 | Коментарі (0)

Відділ етнографії Волинського краєзнавчого музею провів у Берестечківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, у якій свого часу навчався визначний фольклорист, етнолог, краєзнавець Олекса Федорович Ошуркевич – заслужений працівник культури України, лауреат всеукраїнських премій імені Павла Чубинського та Володимира Гнатюка, обласної премії імені Миколи Куделі – вечір-портрет на пошанування його пам’яті.
Переглядів: 208 | Додав: administrator | Дата: 14.10.2013 | Коментарі (0)

У Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки відкрито виставку заслуженого майстра народної творчості України Віри Сергіївни Роїк „Чарівна голка Віри Роїк та її учнів”.
Переглядів: 231 | Додав: administrator | Дата: 11.10.2013 | Коментарі (0)

10 жовтня у приміщенні Волинського краєзнавчого музею відбулася історична година „Вони боролися за волю України”, присвячена 71-ій річниці створення Української Повстанської Армії, 70-ій річниці існування Колківської республіки та 70-ій річниці бою в с. Новий Загорів.
Переглядів: 225 | Додав: administrator | Дата: 10.10.2013 | Коментарі (0)

4 жовтня у відділі природи Волинського краєзнавчого музею було проведено екологічну годину «Бережіть нас, добрі люди!» до Всесвітнього дня захисту тварин. Рішення про його щорічне відзначення прийняв Міжнародний конгрес прибічників руху захисту природи у Флоренції в 1931 році.
Переглядів: 522 | Додав: administrator | Дата: 04.10.2013 | Коментарі (0)

З нагоди Міжнародного дня громадян похилого віку і Дня ветерана 1 жовтня у Волинському краєзнавчому музеї відбулася зустріч з ветераном Великої Вітчизняної війни, учасником битви під Кенігсбергом Василем Тихоновичем Мельничуком (1922 р.н.), ветеранами Спілки колишніх малолітніх в’язнів – жертв нацизму, фотомайстром Владленом Дроботьком.
Переглядів: 332 | Додав: administrator | Дата: 01.10.2013 | Коментарі (0)

27-29 вересня у м.Луцьку відбудеться Сьомий Міжнародний фестиваль українського фольклору „Берегиня”. Його метою є популяризації українських традицій, обрядів, звичаїв, відродження народних весільних дійств, звичаєво-обрядової автентики літньо-осіннього циклу, якими в усі віки славилася наша земля. У рамках фестивалю у  Волинському академічному обласному музично-драматичному театрі імені Т.Г.Шевченка розгорнута виставка весільних костюмів та рушників „На щастя, на долю”, основна частина якої оформлена унікальними експонатами з фондів Волинського краєзнавчого музею.
Переглядів: 621 | Додав: administrator | Дата: 26.09.2013 | Коментарі (0)