«  Квітень 2018  »
   19 червня у Волинському краєзнавчому музеї, в рамках Всеукраїнської наукової історико-краєзнавчої конференції „Минуле і сучасне Волині і Полісся. Християнство в історії і культурі Володимира-Волинського та Волині”, відбулася презентація виставки „Духовні центри християнства на Волині” (до 1025-ліття Хрещення Київської Русі).
Переглядів: 240 | Додав: administrator | Дата: 19.06.2013 | Коментарі (0)

пропонує заходи
до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні
Переглядів: 386 | Додав: administrator | Дата: 17.06.2013 | Коментарі (0)

У приміщенні Волинського краєзнавчого музею почала функціонувати виставка «Конституція України: з історії становлення». Створена вона на основі матеріалів Волинського краєзнавчого музею. На ній представлені оригінали документів, починаючи з 1918 року та закінчуючи сьогоденням. Приурочена виставка відзначенню 17-ої річниці Конституції України.
Переглядів: 182 | Додав: administrator | Дата: 17.06.2013 | Коментарі (0)

14 червня Волинський краєзнавчий музей на базі свого відділу – Затурцівського меморіального музею В’ячеслава Липинського, спільно з Волинською обласною організацією Національної спілки краєзнавців України провів ХLVІ Всеукраїнську наукову історико-краєзнавчу конференцію „Минуле і сучасне Волині та Полісся. Локачинський район і Затурці в історії України та Волині”, присвячену 22-ій річниці Незалежності України і 510-ій річниці першої писемної згадки про Затурці — малу батьківщину В’ячеслава Липинського.
Переглядів: 291 | Додав: administrator | Дата: 14.06.2013 | Коментарі (0)

5 червня у відділі природи Волинського краєзнавчого музею відбулася екологічна година „Люби, бережи і знай свій рідний край” приурочена до Всесвітнього дня охорони навколишнього природного середовища.
Переглядів: 265 | Додав: administrator | Дата: 05.06.2013 | Коментарі (0)

У Волинському краєзнавчому музеї 1 червня проведено День відкритих дверей з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.
Переглядів: 235 | Додав: administrator | Дата: 01.06.2013 | Коментарі (0)

31 травня у Волинському краєзнавчому музеї відбулась акція «Твори добро», присвячена Міжнародному дню захисту дітей, організована Волинським краєзнавчим музеєм спільно з Волинським обласним відділенням Дитячого фонду України.
Переглядів: 281 | Додав: administrator | Дата: 31.05.2013 | Коментарі (0)

Фонди Літературно-меморіального музею Лесі Українки с.Колодяжне поповнились цікавим експонатом – книгою Украінськімъ дітямъ/ пьять перекладівъ-віршівъ Олены Пчілкы. – Кіевъ: Типографія Г.Т.Корчакъ-Новицкаго, Михайлов. ул. соб. домь, 1882.– 47 с.
Переглядів: 235 | Додав: administrator | Дата: 30.05.2013 | Коментарі (0)

До каталогу-довідника включена інформація про генеалогію та науковий доробок видатного уродженця Волині лінгвіста Миколая Крушевського (1851–1887), його листи до І. В. Цвєтаєва та Яна Карловича, а також  перелік матеріалів про життя і творчу діяльність, які зберігаються у фондах Волинського краєзнавчого музею.
Переглядів: 308 | Додав: administrator | Дата: 29.05.2013 | Коментарі (0)

Шацьке поозер’я – туристично-рекреаційний комплекс на заході Волинської області вперше стає об’єктом прискіпливої уваги науковців та краєзнавців. Об’єднанням їх зусиль в питанні вивчення, популяризації пам’яток цього мікрорегіону послугувала XLV Міжнародна наукова історико-краєзнавча конференція „Минуле і сучасне Волині та Полісся: Шацьке поозер’я у світовій та українській історії”, яка відбулася 24-26 травня у м.Луцьку та селищі Шацьк та об'єднала дослідників з різних куточків України, Польщі, Росії та Казахстану.
Переглядів: 368 | Додав: administrator | Дата: 26.05.2013 | Коментарі (0)