«  Жовтень 2017  »
    Державний історико-культурний заповідник м. Острога провів Х наукову конференцію „Острозькі краєзнавчі читання”, присвячену 140-річчю з дня народження засновника історичного музею в Острозі о. Михайла Тучемського.
   В рамках роботи конференції відбулося відкриття виставки „Костельний живопис XVIII-XIX ст.”, яку представив Музей волинської ікони. На відкритті були присутні учасники конференції з міст Києва, Хмельницька, Львова, Донецька, Харкова та ін., представники влади, інтелігенція Острога.

Переглядів: 298 | Додав: administrator | Дата: 24.05.2012 | Коментарі (0)

У Волинському краєзнавчому музеї відбулась презентація книги Віктора Літевчука „Луцьк у стародавній листівці, гравюрі та фотографії” (Луцьк: Ініціал, 2012. – 288 с.; науковий та літературний редактор – Н. Пушкар).
   У книзі представлені листівки і фотографії, де зображені краєвиди та окремі будівлі Луцька від початку XIX до середини XX століть, зокрема, матеріали з фондової колекції Волинського краєзнавчого музею.
Переглядів: 1238 | Додав: administrator | Дата: 24.05.2012 | Коментарі (0)

Колектив Волинського краєзнавчого музею з глибоким сумом сприйняв звістку про трагічну загибель Бориса Григоровича Возницького – директора Львівської національної галереї мистецтв, Героя України, лауреата Національної  премії імені Т.Г.Шевченка, заслуженого працівника культури України та заслуженого діяча культури Польщі, члена-кореспондента Національної академії мистецтв України.
Переглядів: 258 | Додав: administrator | Дата: 23.05.2012 | Коментарі (0)

У день Святого Миколая (Перенесення мощей Святителя Миколая із Мір Лікійських до м.Барі) у Музеї волинської ікони відбулася зустріч студентів відділення художніх ремесел і народних промислів  Луцького вищого професійного училища будівництва та архітектури з художником, автором ікони „Святий Миколай” Володимиром Жупанюком.
Переглядів: 275 | Додав: administrator | Дата: 22.05.2012 | Коментарі (0)

Унікальний срібний скарб – 29 монет празьких грошей XIV - початку XV століть – передали у Волинський краєзнавчий музей працівники ДП „Волинські старожитності”. Він став гарним дарунком до Міжнародного дня музеїв.
Переглядів: 430 | Додав: administrator | Дата: 18.05.2012 | Коментарі (0)

У Художньому музеї у Луцьку відбулася атракційна європейська акція „Ніч музеїв”.
   Міжнародна акція „Ніч музеїв” відбувається за підтримки Міжнародної Ради музеїв (ІСОМ) під патронатом Ради Європи. Традиційний час проведення – ніч із 17 на 18 травня напередодні Міжнародного дня музеїв.
    Головною ідеєю свята стала необхідність актуалізувати роль і місце музею в сучасному житті.
Переглядів: 372 | Додав: administrator | Дата: 18.05.2012 | Коментарі (0)

У Волинському   краєзнавчому  музеї нагороджено переможців обласної рейтингової акції „Музейна подія року на Волині – 2011” та конкурсу „Музейний продукт – 2012” Першого Волинського обласного музейного фестивалю „Музейний туристичний ресурс – 2012”.
Переглядів: 497 | Додав: administrator | Дата: 17.05.2012 | Коментарі (0)

У м.Луцьку проведено Перший Волинський обласний музейний фестиваль „Музейний туристичний ресурс – 2012”, започаткований на базі Волинського краєзнавчого музею управлінням культури і туризму Волинської обласної державної адміністрації та Волинською обласною радою. Мета фестивалю – сприяти розвитку музейної справи, відродженню й збереженню народних традицій, визначенню туристичного музейного продукту, соціалізації музеїв у сучасному світі, формуванню моделі музею третього тисячоліття.
Переглядів: 418 | Додав: administrator | Дата: 17.05.2012 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 138 139 140 141 142 »