«  Серпень 2018  »
   Археологічна колекція Волинського краєзнавчого музею нещодавно поповнилася цікавими знахідками, що ілюструють матеріальну культуру волинян у давньоруський час. Їх передали жителі смт. Стара Вижівка Олександр Забедюк та Володимир Стасюк. До складу переданих предметів належать елементи поясного набору дружинника 10 – початку 11 століть та дві арабські монети 8-10 ст. – куфічні дирхеми.
Переглядів: 369 | Додав: administrator | Дата: 14.02.2014 | Коментарі (0)

12 лютого у Волинському краєзнавчому музеї відбулася ІІ Волинська науково-практична конференція „Музейна педагогіка. Теорія і практика”. Конференція організована Волинським краєзнавчим музеєм, за підтримки Управління культури Волинської облдержадміністрації, з кафедрою документознаства і музейної справи Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки та управлінням освіти Луцької міської ради.
Переглядів: 202 | Додав: administrator | Дата: 12.02.2014 | Коментарі (0)

13 лютого о 14.00 год. в приміщенні Музею історії Луцького братства пройде літературно-історичний вечір «Слово Кобзаря». Готується він спільними зусиллями братчиків Волинського крайового братства св. ап. Андрія Первозваного (Луцького Хрестовоздвиженського) і наукових співробітників Волинського краєзнавчого музею.
Переглядів: 197 | Додав: administrator | Дата: 12.02.2014 | Коментарі (0)

У Волинському краєзнавчому музеї 11 лютого відкрилася виставка «Дорогами Афганістану», присвячена 25-річниці виведення радянських військ з Афганістану. На виставці представлені матеріали з фондів Волинського краєзнавчого музею та особистої колекції заступника голови Волинського асоційованого товариства «Афганський синдром», ветерана Афганської війни Анатолія Сєркова.
Переглядів: 228 | Додав: administrator | Дата: 11.02.2014 | Коментарі (0)

У Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки відкрито виставку «Лесина лісова пісня», на якій представлені дитячі роботи переможців конкурсу малюнка, присвяченого природі та краю Лесі Українки.
Переглядів: 218 | Додав: administrator | Дата: 11.02.2014 | Коментарі (0)

Художній музей у Луцьку започаткував на своєму сайті рубрику «Музейний календар». Тематика рубрики покликана інформувати відвідувачів Художнього музею м.Луцька та шанувальників мистецтва про важливі дати у історії мистецтві та біографіях мистців, твори яких представлені в його експозиції. Першим став художник Юзеф Брандт.
Переглядів: 436 | Додав: administrator | Дата: 10.02.2014 | Коментарі (0)

6 лютого відбулася передача знахідок, виявлених Цуманською експедицією ДП "Волинські старожитності", до фондів Волинського краєзнавчого музею. Про знахідку кісток людей у військовому спорядженні повідомив селищний голова Олександр Кобилан. Виявлено їх місцевим жителем при прокопуванні оглядової ями в середині гаражного приміщення. 26–27 червня 1941 року селище Цумань сильно бомбардувала німецька авіація, бо неподалік почалося будівництво аеродрому.
Переглядів: 220 | Додав: administrator | Дата: 06.02.2014 | Коментарі (0)

У Волинському краєзнавчому музеї 6 лютого відкрилася персональна виставка витинанок Олесі Іщук „Мовою витинанки”. До уваги відвідувачів представлено 45 робіт, які демонструють технологічні та художні особливості майстрині.
Переглядів: 349 | Додав: administrator | Дата: 06.02.2014 | Коментарі (0)

5 лютого у меморіальній експозиції «Шевченківська світлиця Миколи Куделі» Волинського краєзнавчого музею відбулось тематичне заняття «Образ жінки в житті й творчості Т.Г.Шевченка», присвячене 200-й річниці від дня народження відомого українського поета.
Переглядів: 254 | Додав: administrator | Дата: 05.02.2014 | Коментарі (0)

Науково-освітні заходи,
приурочені 165–річчю від дня народження
Олени Пчілки,