«  Червень 2017  »
   У Волинському краєзнавчому музеї експонується виставка „Моє захоплення – мій духовний світ” на якій представлено 101 роботу лучанки Валентини Галкіної. 21 вересня 2012 року майстриня провела майстер-клас із соломопластики студентам історичного факультету кафедри документознавства та музейної справи Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.
Переглядів: 558 | Додав: administrator | Дата: 21.09.2012 | Коментарі (0)

З метою удосконалення фахового рівня, професійної кваліфікації та обміну досвідом музейних працівників області на базі Волинського краєзнавчого музею та Кортеліського історичного музею 19-20 вересня 2012 року проведено обласний семінар-практикум директорів комунальних та громадських музеїв області на тему „Сучасні технології в роботі музейних установ різних рівнів”.
Переглядів: 173 | Додав: administrator | Дата: 20.09.2012 | Коментарі (0)

Волинським краєзнавчим музеєм спільно з Волинською обласною організацією Національної спілки краєзнавців України, Кортеліським історичним музеєм, ДП „Волинські старожитності” та Ратнівськими райдержадміністрацією і райрадою у селищі Ратне та селі Кортеліси Ратнівського району проведено XLII Всеукраїнську наукову історико-краєзнавчу конференцію „Минуле і сучасне Волині та Полісся. Ратнівщина в історії України і Волині”, приурочену 70-річчю Кортеліської трагедії 1942 року.
Переглядів: 171 | Додав: administrator | Дата: 20.09.2012 | Коментарі (0)

У Волинському краєзнавчому музеї відбувся тематичний вечір „Подвигу жити”, приурочений до Дня партизанської слави та Міжнародного дня миру.
Переглядів: 298 | Додав: administrator | Дата: 20.09.2012 | Коментарі (0)

У неділю, 16 вересня 2012 року, в церковному життя Луцька відбулась знакова подія – відбувся хресний хід від Свято-Покровського кафедрального храму до Музею волинської ікони, де зберігається чудотворна Холмська ікона Божої Матері. Там перед особливо шанованим православними західних українських земель чудотворним образом Пресвятої Діви був відслужений молебень і акафіст, а присутні православні вірні мали нагоду приложитись до чудотворного образу.
Переглядів: 182 | Додав: administrator | Дата: 16.09.2012 | Коментарі (0)

На базі Волинського краєзнавчого музею та Кортеліського історичного музею 19-20 вересня 2012 року буде проведено обласний семінар-практикум директорів комунальних та громадських музеїв області на тему „Сучасні технології в роботі музейних установ різних рівнів”.

Переглядів: 267 | Додав: administrator | Дата: 11.09.2012 | Коментарі (0)

Волинський краєзнавчий музей спільно з Волинською обласною організацією Національної спілки краєзнавців України та Кортеліським історичним музеєм запрошують до участі у Всеукраїнській науковій конференції „Минуле і сучасне Волині та Полісся. Ратнівщина в історії України і Волині”, присвяченій 70-річчю Кортеліської трагедії 1942 року.
Переглядів: 222 | Додав: administrator | Дата: 11.09.2012 | Коментарі (0)

У Волинському краєзнавчому музеї відкрито виставку „Гордість та слава Волині”. Виставка приурочена Дню фізичної культури та спорту, а також Року спорту і здорового способу життя в Україні. На виставці представлені документи, фотографії, нагороди, сувеніри, спортивні аксесуари, які знайомлять відвідувача з історією Центру інвалідного спорту Волині, створеного за розпорядженням Представника Президента у Волинській області від 20 квітня 1993 року.
Переглядів: 392 | Додав: administrator | Дата: 07.09.2012 | Коментарі (0)