«  Квітень 2017  »
   Колектив Волинського краєзнавчого музею з глибоким сумом сприйняв звістку про трагічну загибель Бориса Григоровича Возницького – директора Львівської національної галереї мистецтв, Героя України, лауреата Національної  премії імені Т.Г.Шевченка, заслуженого працівника культури України та заслуженого діяча культури Польщі, члена-кореспондента Національної академії мистецтв України.
Переглядів: 239 | Додав: administrator | Дата: 23.05.2012 | Коментарі (0)

У день Святого Миколая (Перенесення мощей Святителя Миколая із Мір Лікійських до м.Барі) у Музеї волинської ікони відбулася зустріч студентів відділення художніх ремесел і народних промислів  Луцького вищого професійного училища будівництва та архітектури з художником, автором ікони „Святий Миколай” Володимиром Жупанюком.
Переглядів: 260 | Додав: administrator | Дата: 22.05.2012 | Коментарі (0)

Унікальний срібний скарб – 29 монет празьких грошей XIV - початку XV століть – передали у Волинський краєзнавчий музей працівники ДП „Волинські старожитності”. Він став гарним дарунком до Міжнародного дня музеїв.
Переглядів: 403 | Додав: administrator | Дата: 18.05.2012 | Коментарі (0)

У Художньому музеї у Луцьку відбулася атракційна європейська акція „Ніч музеїв”.
   Міжнародна акція „Ніч музеїв” відбувається за підтримки Міжнародної Ради музеїв (ІСОМ) під патронатом Ради Європи. Традиційний час проведення – ніч із 17 на 18 травня напередодні Міжнародного дня музеїв.
    Головною ідеєю свята стала необхідність актуалізувати роль і місце музею в сучасному житті.
Переглядів: 352 | Додав: administrator | Дата: 18.05.2012 | Коментарі (0)

У Волинському   краєзнавчому  музеї нагороджено переможців обласної рейтингової акції „Музейна подія року на Волині – 2011” та конкурсу „Музейний продукт – 2012” Першого Волинського обласного музейного фестивалю „Музейний туристичний ресурс – 2012”.
Переглядів: 481 | Додав: administrator | Дата: 17.05.2012 | Коментарі (0)

У м.Луцьку проведено Перший Волинський обласний музейний фестиваль „Музейний туристичний ресурс – 2012”, започаткований на базі Волинського краєзнавчого музею управлінням культури і туризму Волинської обласної державної адміністрації та Волинською обласною радою. Мета фестивалю – сприяти розвитку музейної справи, відродженню й збереженню народних традицій, визначенню туристичного музейного продукту, соціалізації музеїв у сучасному світі, формуванню моделі музею третього тисячоліття.
Переглядів: 403 | Додав: administrator | Дата: 17.05.2012 | Коментарі (0)

У Волинському   краєзнавчому  музеї був День відкритих дверей на тему „Музеї у світі, що змінюється. Нові виклики, нове натхнення”, проведений в рамках Першого Волинського обласного музейного фестивалю „Музейний туристичний ресурс – 2012”.
Переглядів: 500 | Додав: administrator | Дата: 17.05.2012 | Коментарі (0)

У рамках Першого Волинського обласного музейного фестивалю „Музейний туристичний ресурс – 2012” у Волинському краєзнавчому музеї відбулися презентації програм конкурсу „Музейний продукт – 2012”, зокрема, програм „Мистецтво музейної експозиції”, „Музейні видання” та „Впровадження музейних програм, акцій, заходів (промоушен)”.
Переглядів: 402 | Додав: administrator | Дата: 17.05.2012 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 125 126 127 128 129 »