«  Січень 2013  »
Головна » 2013 » Січень » 17
   У видавництві ДП „Волинські старожитності” вийшов черговий 5-й том „Замосцько-Волинських музейних зошитів”. Це спільне українсько-польське двомовне наукове видання Волинського краєзнавчого музею та Замосцького музею у м.Замосці  (Республіка Польща), започатковане у 2003 році, у якому публікуються висновки досліджень, піднімається широке коло питань відносно історії та культури прикордонних територій, а також опрацювання музейних фондів. Авторами публікацій є працівники музеїв в Замості та Луцьку, а також запрошені до співпраці спеціалісти з університетських, музейних та краєзнавчих осередків.
Переглядів: 605 | Додав: administrator | Дата: 17.01.2013 | Коментарі (0)

17 січня у Затурцівському меморіальному музеї В’ячеслава Липинського відкрито виставку творчого доробку лучанина, визнаного майстра художньої вишивки Юрія Савки, відомого своїм талантом далеко за межами Волині. Близько півсотні оригінальних вишиваних портретів історичних діячів та наших сучасників, об’єднані промовистою назвою „Штрихи історії України у вишиваному портреті”.
Переглядів: 523 | Додав: administrator | Дата: 17.01.2013 | Коментарі (0)

17 січня у Музеї волинської ікони вже вп’яте відбулися Різдвяні зустрічі. Цього разу з колядками і щедрівками виступив кліросний хор „Богоспів” Свято-Троїцького кафедрального собору.
Переглядів: 786 | Додав: administrator | Дата: 17.01.2013 | Коментарі (0)