До 145-річчя від дня народження Лесі Українки науковці Волинського краєзнавчого музею та його філіалу – Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки, підготували та видали книгу Леся Українка. Слово, моя ти єдиная зброє... / Упоряд. В. Комзюк, Н. Пушкар, А. Силюк. – Луцьк, 2016. – 292 с., іл.
![](/Vydanna/1Vyd/lesja_ukrajinka-slovo-moja_ti_edinaja_zbroe.jpg)
До книжки вибраних творів увійшли поезії Лесі Українки та її драма „Бояриня”, в яких найвиразніше звучить любов до України та до волелюбного українського народу, тривога та всеперемагаюча віра в його перемогу в багаторічній боротьбі за свободу.
Книгу адресовано українським воїнам, які відстоюють незалежну Україну.
![](/HudMuz/Vystavky/EkoPryroda/1Vse/10_0830.jpg)
![](/Vydanna/1Vyd/lesja_ukrajinka-slovo-moja_ti_edinaja_zbroe-3.jpg)
![](/Vydanna/1Vyd/lesja_ukrajinka-slovo-moja_ti_edinaja_zbroe-4.jpg)
Видання здійснено за фінансової підтримки Благодійного Фонду „Волинь – 2014”.
|