У студентів спеціальності 027 «Музеєзнавство, пам’яткознавство» освітньо-професійної програми «Музейний менеджмент, культурний туризм» Волинського національного університету імені Лесі Українки практичні заняття з вивчення навчальної дисципліни «Фондова та науково-дослідна робота» проходять у Волинському краєзнавчому музеї. Однією з важливих тем курсу є облік і наукова інвентаризація музейного фонду. Студенти отримують навички у веденні обліково-фондової документації, вивченні музейних предметів.
![](https://i.ibb.co/zGMZ9zp/3-n.jpg)
Так, 29 березня 2021 року на занятті у музеї студенти разом із заступником директора з наукової роботи Волинського краєзнавчого музею, кандидатом історичних наук, доцентом кафедри музеєзнавства, пам’яткознавства та інформаційно-аналітичної діяльності Є. І. Ковальчук та завідувачем відділу природи Волинського краєзнавчого музею Т. М. Тищенко вивчали музейні предмети природничого змісту, практикувалися у складанні наукових паспортів на пам’ятки палеонтології та антропології.
![](https://i.ibb.co/kmwpq8p/4-n.jpg)
![](https://i.ibb.co/0JNC8NC/5-n.jpg)
![](https://i.ibb.co/HBKg3HM/1-n.jpg)
![](https://i.ibb.co/NFpn7N7/7-n.jpg)
![](https://i.ibb.co/QnJYVN0/8-n.jpg)
![](https://i.ibb.co/GR1fknq/9-n.jpg)
![](https://i.ibb.co/CmB46m3/10-n.jpg)
![](https://i.ibb.co/brrGNq0/12-n.jpg)
![](https://i.ibb.co/P6Tb3D3/11-n.jpg)
Заняття у музеї – це і навчання, і волонтерство, адже оволодіваючи уміннями і навичками роботи з музейною документацією, джерелознавчою базою та підготовкою різних видів музейного продукту студенти долучаються до практичної роботи музейного закладу.
Євгенія Ковальчук,
заступник директора з наукової роботи
Волинського краєзнавчого музею,
кандидат історичних наук, доцент кафедри музеєзнавства, пам’яткознавства та інформаційно-аналітичної діяльності Волинського національного університету імені Лесі Українки
|