25 квітня 2016 року у Волинському краєзнавчому музеї відбувся науково-освітній захід, присвячений 30-й річниці з часу аварії на Чорнобильській АЕС.
![](/MasZahody/2013DenPoezii/9/DSC_1154.jpg)
![](/MasZahody/2013DenPoezii/9/DSC_1157.jpg)
На заході було розгорнуто фотодокументальну пересувну виставку «Чорнобильський слід на Волині» та фотовиставку з фондів музею, яку представила головний хранитель музею Наталія Пушкар.
![](/MasZahody/2013DenPoezii/9/DSC_1223.jpg)
У заході взяли участь заступник голови обласного добровільного товариства «Спілка Чорнобиль» Ростислав Кухтей, учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС Архипов Анатолій Григорович, Плита Ярослав Сергійович, Карнафель Володимир Владиславович.
![](/MasZahody/2013DenPoezii/9/DSC_1167.jpg)
![](/MasZahody/2013DenPoezii/9/DSC_1172.jpg)
Фото Л. Максимова
|