18 травня у Волинському краєзнавчому музеї відбулась урочиста академія з нагоди Міжнародного дня музеїв. Участь в академії взяли представники місткої та обласної влади, а також науковці, краєзнавці та працівники музеїв.
![](/Zagalni/1Vse/VKMprym.jpg)
Колектив музею з професійним святом привітали директор Волинського краєзнавчого музею – Анатолій Силюк, заступник начальника управління культури Волинської облдержадміністрації – Віталій Стрільчук, начальник управління культури Луцької міської ради – Тетяна Гнатів, прес-секретар Волинської єпархії - Валентин Марчук, проректор з науково-педагогічної і навчальної роботи Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки – Світлана Гаврилюк, викладачі кафедри документознавства та музейної справи Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. Працівники музею були нагороджені почесними грамотами та подяками.
![](/MasZahody/2013DenPoezii/8/DSC_8374.jpg)
![](/MasZahody/2013DenPoezii/8/DSC_8348.jpg)
![](/MasZahody/2013DenPoezii/8/DSC_8345.jpg)
![](/MasZahody/2013DenPoezii/8/DSC_8347.jpg)
![](/MasZahody/2013DenPoezii/8/DSC_8350.jpg)
![](/MasZahody/2013DenPoezii/8/DSC_8359.jpg)
![](/MasZahody/2013DenPoezii/8/DSC_8380.jpg)
![](/MasZahody/2013DenPoezii/8/DSC_8421.jpg)
![](/MasZahody/2013DenPoezii/8/DSC_8468.jpg)
![](/MasZahody/2013DenPoezii/8/DSC_8466.jpg)
![](/MasZahody/2013DenPoezii/8/DSC_8478.jpg)
![](/MasZahody/2013DenPoezii/8/DSC_8500.jpg)
![](/MasZahody/2013DenPoezii/8/DSC_8518.jpg)
![](/MasZahody/2013DenPoezii/8/DSC_8456.jpg)
![](/MasZahody/2013DenPoezii/8/DSC_8528.jpg)
![](/MasZahody/2013DenPoezii/8/DSC_8423.jpg)
![](/MasZahody/2013DenPoezii/8/DSC_8540.jpg)
![](/MasZahody/2013DenPoezii/8/DSC_8548.jpg)
![](/MasZahody/2013DenPoezii/8/DSC_8550.jpg)
Також було оголошено переможців Сьомої обласної рейтингової акції «Музейна подія року на Волині – 2015».
![](/MasZahody/2013DenPoezii/8/DSC_8560.jpg)
По закінченню урочистої академії для працівників музею пролунали музичні вітання від Луцької музичної школи № 1 імені Фридерика Шопена та народного артиста України Василя Чепелюка.
![](/MasZahody/2013DenPoezii/8/DSC_8578.jpg)
Фото Л. Максимова
|