Завдяки співпраці Волинського краєзнавчого музею з військовою частиною 1141 Національної гвардії України фонди музею 3 жовтня 2019 року поповнилися матеріалами про війну на Донбасі.
![](https://lh3.googleusercontent.com/YKN05NiExq2B3FDQwabESOzfc-McCXIXYuA47pnzvfqXw7Y_vtthp6lUfblhbqMH9qZDvTSvXRQQP211aU74W8yMHNdEuIr50LREHg8AEwxAlMBDwxWq7Yht32JakBPnWd9g6JsHVXVxIfr69YmWRkoQLgXjEnCxTaNe6mvvf18cxUTG3jvwODqzcUJ4pmglT1lyxPYptcWqPpzPfWqj6jkhpA5IMjfKK7A2HBc1dai5Rhe8MK_feTqJi8oPeaTwMVpiI4MMfgYxGzOs7o1GhZ77l-Ix5PN5avzAN3IBzn3fANfuUYKxDFKWkY2ndotMBbWaNE7-2ZN09s5yL0NUgAteVNDnp81DptBORlqPutALHDLdOFn99l9tFGYGn_djEYQS85_RdcRF9-S4Aw703kuzZUuN_Uv0qI1_zlT2LR9QwbS-zzYkpQqFbHf4AfKz_KHG1z1QO3k2s_Fxd3sM8fQrriSw_K3nNR4UtFq7aB0bW71qyz2mjUfGNKgYiXjvSm87ts-33V55uuVD4jiH_3WPFBnmG8TvKZH4kKwVCHY0o81OQsdkN2OOCrkKpZHcUeQHMIxIWaLHwVKGH8doQHpXZqsEh3ladlpwmbMgUCCb91mwHgu_IW7vuEHwQDZfv6LENXu9S40AzYari5N9LjU1CVS6_mLtDBdy-tEHnHVAXl8I=w800-h533-no)
Серед переданих речей однострої нацгвардії, українські знамена, які побували у зоні АТО, медаль «За участь в Антитерористичній операції», яку подарував музею майор Сало Андрій В’ячеславович. За що висловлюємо йому окрему вдячність!
![](https://lh3.googleusercontent.com/Hwlpja9Y54BLc-32vdMeAhlfg6x71Y6aPSEiO47sFVS--0Gbe3WELxbfCAvb7yuA2mJSUMpK0FD9m9Kkwe_utGqPGxvYQ2mZXmgn7WNlXcp1GfYe1ph4Dx_durzW5bBh3Ve1WV5QVxOEBVfgBwoVWsfpWdUeVH0Fz3J7o8bblqvpi0TGqJL6ViwCpvq61CvKnK4szYTpHc4OXi_nRReZ7HGg4VkwgzAhwZc-pBMpK2d4uwEHc-B228ANNB6xE44YOdh6Od8_wJm4eDTGBRqkv0sCSL__j2MfeXXU8mxv1MFoM-8si_V3KNzWWAcMv9Ifik4D8LC7RVZQphBVo2-kse6VkG2NLSc54LYthYZV6aQcqyfWBflwqqQHTBC7UTPwpNo5SXVH1YYZivkSdP6Pl0OdpKK4xKIaSum3IcMjJWljK7wa9JsYrAhjLjOgD250ZMWXeS1N_6bzoNuTKWr2CSbjMuzP7srrcaF1Tq76ewfOePXalxWTIe8iBDqmABIkfllZDJhI13CoTXMkJLcTJWd8FBeO-7D7t1NFj9tOK2jXerz3SreskDg65IMzbvqiod8zzcpW9Q_C0h0AGjte3htlR5Kx9nzUz5t6JT2vEtj3If_0quLkLPvVuarzaJC9aHcqU_LAcA7x08Jx1iZT58wIpEyRK3q3wQIfZ9uJgJslPa3O=w800-h533-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/3H2Yp8et-tLZA14HiTLEehfEIeBEG2-MfNdnnWvSwhg0HhgSE3UgpoAt0ke4WWnjSc7PRFtDWdL3UHrFwgDf9-FQk5tU-bfNgZAMkc0kiycRDqT6B-f3qExy_Jp-YZy0BWW_-8X_eVkerYhv24aK7zYeEgfHB_CdS7v3ocqUFvy3WusSNN3gypBjaJYV-1EkkpEAfrQiGMNbV9hREom2EGwO9HASwGPoxmMBmJnuVrrWJnK13-BoGMIVLRhrU2pef6NC2NhdZln9oJQGS2F_5TdBTtP6UgTg9GJU2KZPzfv8AH76z4jiBiF0dz6IGjRdxU4s3V0a4hD-le_2G-ai5G919OkF45SHMWq46hi-Y2FAZi_8YozkkO8qKVYTk158Uydl075OWK5bqKeSZOTSTTpy3XRMUpaTYSKn8Cm7akY2qpRnDu6jFuZowyqgwLDbAuIqEb2tMz2t9uiM16WubvZRnwrtWcKApjvny_yYkM5-pw7Afwa8xaC9nhvWSpMq6VmG2DZV7brZeHsu6-rd4icYvTYzk--CDJ9sB5OhO7yaLdt7rqCUcS8S5uqZ13EtSjE_yS4_gIBmpny6WrjbD1d2I3zwewqOIvHNZPmTr7MB7SNvW8Rql7KUfqUY_I_rokygKaBGqNcuxsZ_M1Ybm9cmPnybbkINmCDNOuN0ui7eFsze=w800-h533-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/QgeHAdNwpDv0nVSCFsBHgu68a4U_NBswOKiJ48DZVWpOXknzFKNlc7hnzpJhw0oH7y5d_4M2ZD-WS2wvSPWZ85_QJFWR3bGl8dNY6iNJaSsssv8D55zbbFORA1yZ1VSAj4gm4vjHF3rmaoYMGObWmXR63bXigCj9UAj-6BDRi8Q-aI1s6171saH5nImUW150eYaD8EwGYOIG3jttipVM2uuNEgysngyu-ct0A1Nywk2bwJZWAmLsoYwAoc0yL9WuSoYSL78w2ZQzZh5pzrWFgGksMrlCVDRCNFCihDN2lrSRL9twB_ZlWOEUizYcbEwgBoNkbBGir8VayYycQ45BwpwnLJi7koKrbgwHiAnMQFhJurJhjviVOnPl6K16V6Ovsfz50azEZnlTLEa_jcnphOGKJdjmexAysfOSTpLBE6svc95V5HgfIQCfAQVQ6vr8rTA800CPKKOyODDutm5DDW76oVZ-5YyRzHQk2DLmV_WU8xiib7VFGdSrim9-fen6vwu5HneUby78I9Hw7-wTwNgquRyENfdkh12mXwOVNUqvzBHWrdlNfmFLfzTSg6RQrg-7o5bEGS-7367yjIY6KXJcEnU3rRGQqQDzViBsv07bngD7rQzPT2VUmBAdaSZcRS9cWRs5LNTDpobGJSgrYFbcJ6RxpLCfvgZWeyIAjROa__rM=w800-h533-no)
Навзаєм від музею бібліотеці військової частини були подаровані книги про український визвольних рух ХХ ст.
![](https://lh3.googleusercontent.com/HFmcIDVjLpB6BySzPBQiWujJcbXSmNV0Gk42IlwmUyXBY1SNFOYBhKdKHl8MuWzFkxnMyRONwzF0EqV-htE1js4w1SWjEd2T8a2IsCgL_lmz41Ij-x0J3MNirw1Und_xv4s_aNRzCoWCVMcyh39mEa6ZRU42En3k8Lsatkbfsv26tSs4RWI0d86zb3fCzuGzw3q873ZlHNPuCZArKB_PE-2WVCr61k_29xK6rhjTVNdOm-X74lNhbvjP30RjpN1a7hswlKrbc5qn3HDvHuZe-u2Nd_Y3V3wvNmkp05P8A3Lu_1s-c_T1ONfqHRcwfCIedKRMvASWj4i0xxCxHFOVE2psOig8Sm1UXsasX2DptBbZ6-V7abOFXic_ZwZUgP4i1K15ZlJcWGeGbKnENXHnv1xge2eKBeKfhRaXbynVQpgNHc9uXfAoYRPIILL54-gxz4FvK5p2p0QSnOIMQBwAcESCGjU6d6J8FAW1iS_ayeIgSCyp3reX8q42db-0A8fo0OqA2T-giBUQHmgw1xrLbFEz_cZsbW0v2ndDXSQDmEcTNX48aNPZLfrdEH2ZS2Qh9K3qp4x4l1aD8Kgnb9zVYY69Py6323-NDa5T54E_xvbbrWiZnzPNTpkdUSZE_lwZNzLvMbIYubTQFlnyR5FZvGc534Q9WfzKUqaTCRNphNKZFOfc=w800-h533-no)
Незабаром у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться зустріч молоді із військовослужбовцями частини у рамках проекту «НАШІ ЗАХИСНИКИ». Оголошення про час зустрічі буде оприлюднене на сайті музею та в соціальних мережах.
Фото Л. Максимова
|