25 червня, під час спеціального включення Громадського Інтерактивного Телебачення, відбулася онлайн-екскурсія експозицією Музею історії Луцького братства, відділу Волинського краєзнавчого музею, яку провела його завідувачка Олена Бірюліна.
![](https://i.ibb.co/nwnrSfB/1.jpg)
Дякуємо Громадському Інтерактивному Телебаченню
за цю можливість!
Запрошуємо всіх до перегляду ознайомчої екскурсії, а самі з нетерпінням чекаємо на майбутніх відвідувачів:
|