У Міжнародний день музеїв, 18 травня, Художній музей у Луцьку (відділ Волинського краєзнавчого музею) презентує Міжнародну культурно-мистецьку акцію «Ніч музеїв». Одинадцята травнева «Ніч» стартуватиме пізньої вечірньої пори о 20.00 годині.
![](https://lh3.googleusercontent.com/rU3wI03-fpDFjKykSa7zxv8PcMzwwNqze6E7IWwD7Rspfcmt8uDzNId8KroXbX5vQCHOiEo78qLQLgXYFOR3uONNA59uagQHLAhTYMX9sZinEKBdhXfGyUjsMlv4oskB7AqK_ulNRIWq4JTCpuwoOmHYunbVyYqRInTup4JnJ0uVJ0IrYKwrE33ElzyP-QMrpVN3OU0GNp9yiKh_FVclE8k29TViDisyammgTXbgniuW2JpJb1W9cE-Mo9zQhUTmaEDELNPUw1Dgoy4krKJ7cjftqqlYCUQCaxlKRAu2HAo2oqpzAsA-oFp5K-gffWTtAy1SflswDgSOONgwqM8fgUEF8NwvJBMcUNDlePGqFAEC9s_1z_mnKXaHoiU6nSsP6UL8Bm8xSlN_6xWsPOosi-PYFjvy95oLlyvvTN5ABYUn9d1EnoyiZxJTc_vqGjKXmIA_Yolt0RrQ65Pg2hDIUqaqq1_LWF4KWX-_6a4fWt4uZz-TM4oCzvOaVsxTyty5AwpJHO5JoWJzivc572HDbZGSvQTm8ratCyKLiEAQAlnZ9qUFzBNGGscSgNAN9mXqfD12tV6kdnZgzkm2IL2YbcMixVI3sSsODf95ELr7twDSLgT4x850eoAP988jiF-0LkT5FecAFvgKbPhSfBjvmKGOMA=w471-h664-no)
Її тема: «Музей як простір взаємодії традицій минувшини і сьогодення». Ключове гасло: «Heart+Mind» («Серце+Розум»). Ця метафора про почуття і знання, що дарує глядачеві музей, стане об’єднавчою ідеєю всієї програми дійства. Вона відображає всю суть діяльності художнього музею як культурно-мистецької та наукової установи, і, водночас, розкриває глибинний зміст поняття «ТВОРЧІСТЬ».
В програмі дійства:
- Інсталяція-перформанс «Heart+Mind» (куратор: Кость Борисюк).
- Презентація виставки творів українського мистецтва другої половини ХХ століття із «Золотого фонду» Волинського краєзнавчого музею.
- Спільний огляд із використанням сучасних засобів освітлення головного музейного шедевру Хусепе де Рібери «Святий Ієроним» (1644 р.) й авторським коментарем Зої Навроцької.
- Родзинка свята: концерт квартету «Tenors BEl’CANTO» (м. Львів). У цю святкову ніч він стане особливим благодатним нектаром для кожного небайдужого серця.
- Урочиста академія. Привітання працівників музею із професійним святом.
Оргкомітет
|