Виставка чудових акварелей луцького художника Володимира Жупанюка «Краєвиди Волині» прикрасила один із залів експозиції відділу природи Волинського краєзнавчого музею.
![](/Vystavky/1025HRtst/9/DSC_1752.jpg)
Природа – найулюбленіша «натурниця» митця. Живописець палко закоханий у казкові ландшафти рідного краю.
![](/Vystavky/1025HRtst/9/DSC_1758.jpg)
На шістнадцяти ніжних пейзажах зображено природу Волині на межі сезонів: осені-зими, зими-весни. Саме зараз, у цю перехідну пору року, відвідувачі мають змогу насолодитись живописними роботами майстра.
![](/Vystavky/1025HRtst/9/Scan5-5.jpg)
![](/Vystavky/1025HRtst/9/scan3-3a.jpg)
![](/Vystavky/1025HRtst/9/Scan1-1.jpg)
![](/Vystavky/1025HRtst/9/Scan2-2.jpg)
![](/Vystavky/1025HRtst/9/Scan4-4.jpg)
|