1 серпня 2018 року у Літературно-меморіальному музеї Лесі Українки в с. Колодяжне Ковельського району, філії Волинського краєзнавчого музею, відбулася Година пам'яті великої українки із покладання квітів до пам'ятника поетесі та поминальною панахидою, яку відслужив настоятель парафії святителя Миколая Чудотворця Ковельського рай. деканату УПЦ КП, прот. Іван Оринчак з хористами храму. В пам'ятних урочистостях взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Кульцман Роман Ярославович; начальник відділу культури Ковельської РДА Матяшук Тетяна Іванівна; начальник відділу освіти Ковельської РДА Ревейчук Ірина Федорівна; в. о. директора Волинського краєзнавчого музею Силюк Анатолій Михайлович; почесний громадянин міста Ковеля, український літератор, член Національної спілки журналістів Семенюк Анатолій Володимирович; працівники музею-садиби Косачів, жителі Колодяжного та ін.
![](https://lh3.googleusercontent.com/EcuzW3NDqXwSyebcbR-IfIaBXlOsRtOHuUA3ejC-QZPtgds-_W7Um3rm9Jcy1Y1WXBDUPkLOujsJ4Zy2Acs1mYRYIHbEi4CYYdIUJR__AyaxjlFpiwVOI1hho6iV5XfMhEmJwg1r6Chvj-heI-f6QwovgdvmSOLmZAKOovHChhaMmob6HIbh9BQCPXSINwZdi89CQrFjgJ9xP4uedj7UriUYP7ppmkLizT2CVqZ5lAuunl1gvAF7VPqfBp3fyPmmKtpt0di5P1vZSMsvFP8A0MPw4yWbvOifq_uFro8hw4xQHiF45ANs-Ep7S8uasaLMg2Ms_JwyGpUWTDwDOwNiSrWkbR4fH3mLYULveU2zM4NzzrdNlpj6FlhBDJLEj9cGPAXYqTnlq4kc-nDj-pOr2VmJavzOIzK8jw0Ua5Lo6iNKcu0rt_Xd8_Jfq6XWt76knmYf_KNitUcMI0kwpSg2fN7i9vnSU8YQMMYFC8byTuMK0lcKxFbP36wXloV_POBVQWf8Za0xp2oS1Eh2_ffnh_Tc1wYN3JGyA0LC_Vx-Qwsuf__ToJiYJjhVtLoIBYEpYiSTiNZ7c1VUWNUZR_SZJ2FSp8WD1Meu=w800-h530-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/LurF30RD1xc9jOl0ej2OH52DbLZNxx0JRptvxBgj9DH0V-9Opu5nPm09s70QORSxSqCZ5sxzcLUc7-pnXvEAgex2Ewj2R681JzTfc8xvjB8aF7ZogaYRWOUHj6Ubg_d5b4MteWnXLVYlB_8hjqrO1Ssa2v29rq9XMJlpfD34rvZ2DDKXIIM2bRmgE2AXrfleuZnuIGVODvyvzmRCenYKf9RsOTUTpJnvpmZ8vSI6_Z54ERtjzVlTdRdOxghwu3y12JJc4zKBgpc9oExXTo7V0TMIZIXj3pQjBrwyZPFjfjGAREvMM4E28GxBkFL1Vo1KvAvFDHvgGGrsBXbUC88WHCbwRRQqm9UNcnGmGg8TUTLOB4FndQuaheGpt2PYFNLtQvaYRtEiuz8H_qsEOI92ZGFSwfOJQqyAUbqis1xMvBNQkiUt3IuxtnYhMuBN9h58IINmOj85EwVop5zbVVLnl_gujLWOdOYpedQJT9S9n1qS3sQzWTss3JuxIWxSzZwqrpNLRISc3iQz7qTpfEK02ZRFiGgoaF7IvSywV5P7rKzAeECSKdJhJyAVr-1wwOJH19xwP4H02OnvMHIXYoJqRlQV8aUfM1tz=w493-h648-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/cbX78EfNi7GJRBAM9bj7bCuMyCg0S7FoMcwWaGYwJ_7pXQbbh_smpl5Sp9tMmm-yOx8Vt7ew0LBRZVTv6F1GLLOs9GDi-fzTTo3zdLSryts2nD71NilYGL7e6Kq3ezfKiKjfWE4rwUTxpbgGvH0OD_zrlxwcTq5nawVwUJlqCdsi38oahxYZlXV9eOJwL37AMH-z8OjlGX-Iptex7JBNiWlHei5Es-vmNrOYV86KE1z_jeg3-NdC46JvnbYqz3D7tP66S9YC9FQePnmw48sy2cenSsXEYio_iWd-C1U5UhdAR-gvkxUxhA_rHvDaPpys6wANfMCq0ztP4xqI8a8sjz527YHZm3EKlrG5y5z250EJvf2JWt3kmUwLEP5kKXhvAxZ441aa-dOmW4kCTLlSqoWilqoi885mYuGLcxucHl6i9hBBznUyN7Xj0uuP3UW4eoVe8weZebMNySGaCTEJ7GIisOmeY1gtNchy-SkiuJjP9Alub-VZyu5zIi0JQur9U5zASHlJnClllZZETldRtiBEeHGyeoMpyUXhIaWWufSzRA4vhnNDP5NkB0gqin_AfrxIgcQ5bkGqqB_aCz_g0hQLhe0eHAtc=w800-h530-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/hYE_LnEzrdMX_R2GDQkYxWLg57DPu6_NeTVGaD5gS0XWyUsexyKuet241Qs35bDCZv0nnYN1wJPZjskddure1tR6w7EDsp3uKxwvW0XmBtscWjBL8DEjhxbpxI0X5yVeTFvYjvXzxt9LcA4luwWrZgvfVrx2wf5rHd_gJhIymVH8hCAnZTH4d9husfX_yrEQd-qm3PWiUdHcv4HQ1RA2CkuSoIF60-P5iHM6zBpZIugpG6jZMNyDNR4HhBlm9zKmKK0J2ed8ynXXH8GGJ1OtWcIvAUwNvtKa4E12re85kpJF6EJY0W24C8b7qp51LxqJtF0dGzBq3Sl16bb-lGLfnwSab_eWX-FLD9d9MrCqVGjij2KijWoImd2Pa545jlegW6CqIn9R5baJiaW3IV1vWqNbhgFrO8bbsroC_uCj7slbbGYBuY187TdHdvSB1Ez5VHETnSKkwy8tlnP93HOKtXY_XbiPAV1SkM_bdqAmaq2h3Tqms1xNlII-sWdudiio_FW5--xKneaqbdc4_Nzgq-y2GkKsM94eWhIguk4rEqnJprSuMXJPBr7dCAsh71vSBmF2WFBjJshK9WopswVsMWIpAZVyMEhA=w800-h530-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/p9pxJRNKh4pqTqR3dnIhvufvpvvv5Wn5nk4-I39rbk2uBrsuEygZFjMJVM4gmD6EyZygIfqg70_utw60t6I4MMstBnx26oTULVH6d8-ru9g09OF9ifO5lw7fNgHA6b9ERXNEmP1qhWOKTUt19f4Zow6c2-XDNERRsynfPl4RGHaLEnVC38eFP1AGd0DKdlLvlrA6W4vMfQnVA-ncgHH78sQUHoCB483Lb73CLE0tZ1XJlNBYK8NjxZlSZRB-54jy1b1iBbkiQpn2PfbvN2SQHn3DYZqhTTAjrSW07DaKnKrhvopzqHWTwxuYF0MWh_nY7Pn--c9Prcvc0ChWESBGD4WUyka0Lb__QdUXTaEvB2JoiVnUhtWPRgeIxlmOYZ2rqyWT1ovsPZJu6xhvUM15J0P5KiSTjC_HHXhgX_OKKhfFNPxIEzneLXDUfMDIK3AMAV-ikqsMC6AGkN1nSkOgzHS-X2wTF3L9s7jnwoMlm9AWXeJkREMNv4AKn_21AqmtLfZ70Bvp3uv5K7XnMAn3pzJd7zT7Wmz6lBgpM1ZtpteK32DNhAxlLQqNlUjjRXLInO2ZRfFrEjjbGGSk3BuAqovvF-sBXqDJ=w800-h530-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/o7VeyfpoNDXT4SliF2iqS0E42G7AYOpASzeFY77BUE-cTEBerbET2AL2BsSFpm4l1Vtq212j7IKT3yYQFWtxbpTulwOKDPqn3xEAk1HwjiJF8XLZ2iOavLToX8hSeTqR3rHMD6Jp3DSEnnhGFThs6uViVGbsRACP-pd36SxBmOYXrYx_VRBpm5SUzObQRYr461qXQ6fcpvYWQGBjTaUejX-4_-7aVaStQE9cptwKk3G6Trx4bkrRu6KVfNaX3Jf1mywR81KR7p2ikfDohDeZJhT9EAccBwB3P3pwxrXKnNcqn6iO2BYPvPknutPyRQovRab5bV0lNbE9dqvjNEr278SfzZjyQN_knMQNRPeailW9BGAsKxDLQF3cRJHQCZyN44W6-29EKZM3dNKa37mhGoWgC0hNUL7GJvQAyQ1cmFrgpYycR4k_IEv410Vc1yK4OypM_DUOjGJvclHDQQAVcnAvULB1VdZcM7L4XCzDiGgw7eRtPQwd7bc8TIa4EqZmjOPjh_I0FHDcaN7wNIZ4yY2184CmZcmQMIhgsziWj06bIKg-lyF8E6drid2ATU2dt_TXZ8F_ixBh1fBOTOU2RCjuiQIRLCg1=w485-h648-no)
Учасники заходу взяли участь у презентації виставки творів волинського художника, члена Волинської обласної організації Національної спілки художників України Валентина Кирилкова із м. Луцька.
![](https://lh3.googleusercontent.com/XhrWzaoAox7xQnrVd4Cs8WqGV-LwTZlhklBEa5iwlKSZODKUAYYp5sb_7h6s560OiwmSnxDiH_oseHrbNmuDby3FJD2_gWM7LXP2HVuzU_H9kOpXOQ82osTMCKMiySihKyui5SDpZfhCiTqltLevY_vTWWXwtRw0mnt3ztY8KIXSdH9sYjgp0k9v8labWiu27vAjpt0pmhX7o3QQRSh-F7Qq6Et2UDF10SVMWS4VpjKN0ZJ9TY-RkrkGOJz3WPyX_F4uOLgt5BPElqGIPwSChvvb0S5I5Lo8EGewLyaWD34vPc8fXCgTh1tiXtMzBdwOX2HU0bZ1AMxfxwDkwdCs_L0s581Eicqo_otCfQ53xEJUhYNRcAgImJvptiK6hIet3-FPWWRF0IDIBgHCTAybImBS5XnyDq7MJqceJMZChXJwpqysQsi596P2M_czhHthHYjMAGu8rFvucUMWSCRgb5ZUrKcQczs0l7lA45Hwm8XapfUL4Sf_IYh_dTxeBYF8vw-iHZVFUrp1sT-b6PPHGZYko7yvRdZ6eBh2n3iT7NxPLZ2IJFmscvo57j6sT36IIiDkR7auO9nxEUnWkODa13u8nPFDhRe8=w800-h530-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/YLt-t2QFfdO4HvVQXAaRspYObGw-pAKQV2R-u-ZR619ENREhxdTcQWE6-L5yj36a9tZcbZPp7B8Pn1Zu9CIqJAhymZ8-Z1o1wOO9cDeEAnAp0yvQA6er9gSQfZXU0OrIEsFn4O0FsyUwaAg2qdBQIkP3BzuAcUCxs_6KXfW6czbK-_D5n2olQ-1Eh4w4aNwgt6TtNAMpXa7dI78FVhk9PxVcpUQN-A9r7HrgnAUODBA2KFmKZYfBJ16QxhSQaFglXQ3AOoDmlfL_IZ_1zjCIfVtZU-EgP0whKPo4yYqkfXkwVMbzC2yuWlrVW311faLv7epmcBX1ce69IvM9gvbLLtRcVoCMa5YAb9AI-g2iI84nrXlKLxCkXXbPZEq2rSBmKPW8gqekOrbGGXbmabUsNYLReurd9xVrVBBATeXd9w_sgE3kaGtcZgnKtEI8T7KqObLVrjGyyZME0mmyzwE8WlX4YnAlVwEdLuuNhLcOxj2ERiJgaNoc5QtxmYk4iY3khhzIHCM2JFhQ4DR8AtpfQ2yFXUkRUnRcHpGa7TRZgseLkKpwi3-zlV7YiEJ5xsHjxHA3EP7oVZ4sJJJWIi9IFCwpGlQwS_5g=w800-h530-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/oZ5gu6yPF9LpYTrUBF_bLjY_fqa98oS-74EH1OOHPmCYDjMWEXWCtgw0lJk1Hwh0ZwuATesJuNg-zWroq0K0yYOUy2CU9pCB3gYsi2keacfIXG9r6yLlKEq6xsrxMEC32XK2L_8sAYzYCsGs5GaoIs6EG9L0NVHxvJf1irFbD1f_RSKstV2YU-5Oqe4Jiqn0tn7Es2-nyXuWDNlYdpZmreylvFCM-07jIWu5KVTskPZrPdYSLHUNlnubzf4ymxIaJnPr8GV0EsMfWwwgLakJPUtyo6xzzS70i4ISaeBg_2vMqvNSRjjqrGlROsVV76nPLw8QdyAvK5P9tzvd2eEpYR8mjrGglsm_dW_ReDJf2PzhznR4hqvZEhpYgv8QqSmCqXohEXHWm45zOsEXaWGk4TEW0tFQWPjFIcAvEGnNl3ekUfIHl56i88I9N2dgdSfONKm5Y8d0Z0mgoumlFjC3wcmCziAkqHEAX01qwKt6pzursn10bBpgFSgAzTcLsLz75wP56N32E1I1uf7zEwvarp6iKp183AOSMTUqcICW6GHl1zyOO2axlqbPgQGQ_tK3qEGmj8v4mUB2yk4P7lDtwBQQPWH1JgJ0=w800-h530-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/vwDbwvSuMz9e0eNS42Ztj9crKXc5CGMmJ88he59nG5ipkx_XYVnzcU8_pZRf5THTw2GeydxVjoKsOp8Rno-Hl1EWI7uOmw-gpMz7tdxVENbiyon71cAQ28YYxey4QGxPYQQjzKcD0aLLqTva4GA3gVq4DGbtttrtx2N6kemzhAQXuSJHmD08BL4TL8y3e-fh9K62P7ulmCBMAx03mP91Zz2y6-Nppm107AsmR-1Pq0MZs3JfFO3kxzG6trZwZZ0Wz2qlwZoqil02a600HWzdIiJbl-27vCQtYnku-bIvS68bQZqP2GPREPt5lJ89bE6PENdhLePEJQQUSwK1QNExd4GEWwN6oJFvcRSR0BTRAk4MrBSwbF0WJ4AhcwfeFptMXevd-JhZ6NNkN3UUnSRlWOqH50WimHnAMEwCY2DBimZ1YgxbYU6VLYxv6Bk2GUpFGUWbIYwVQ4jCA33UuZZxALNnWuvKx0NN4fTAt-QER8Rc6Lz449tQdQ_eiId2Zin9wX4C2qXGr40deDw2bUvwQg6hFy5hwuKkftJYWmjP_CA76nIRqrxPQD5ycws9Uyzc5jNPil503Pkfav3pDMlLuBYgyVeb-yl0=w800-h530-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/kExJTg93Dg6zyl6tTckUhWVp-VjWkyqVh-WpFVadPn31JmbNAEpSIv7DYNddNdCc6boSc412I9fJ9DE9Az9QAnQXsGKJDeFXs3BcfTnx_SDiLTShrjv8PuyAQ6tJCkvHe7gY6O_Wl_cyVQiIYuv2iVVTwjUbSG4ztwgoCzvueyxMKVzMuiT6Y9-8ra6k5BgBrRgVzMD4LKeEINcMdt92jdSzl6Y5VgWvuRjlwIgmiDJ8l_uo5pJRLYALKMIwkEcG4KkwET_IDDKIVxXkUlBk39og4SJcV6YY-nstRgpf7C_fbWLvYLPpXAqMWOrhBxuuYvjAWzjXRjG-hT_JX_EdpO9TxqSmTCZG-KzR0JzTJ_Bi5lOK8xc90ZyOD0x2ehJuXCV-KNP5a1tWQxjP1mEU6ckRlrhnzmrddv_rjax9VgpD1DcBW_VhFpGDU7rbr9XgNZ6Rt9PTSE47ARvXCbC-Vi4U6_PdjWvl7GNGNPVEkdkKcrxMRZYoQ9_GNGS1BTrnjfCKH9MN6cwPqfnZGV_3n8-mOtenRzO1DMMj0IWop-K_DePPK2_mM63ku82ibj2fs-5n5PMGeoawHCkyS5wx-iMH-7z8pIU7=w800-h530-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/8NwQNCv5Z4Fnytp_sOHt2xcu56j93J8CZYWnGPFAQBTKDrChzqLt1xmPqmc_iF9YXGskFwkz8y1CJ8wV9YwLRuutxcYuzhq8FcHun1uIOlBa1kKE3RpjDBAuCSGAopoiKOxaOmWjHGYJlwxoJXRFE5OuU3hm1KyH7l5N2QHpwuIecYTHEeAjR1hZxeDTartxmIEXeYzqqvJ0UkkZzlMl9p2-sD4aUXNJesZMO1SI5x-SpjH-T5gOwXt_Z5Iy-6UpqouyX1r3KQgorRbo0CoNKNIJ-1-WagTBoN1EZ-h2WWjlRwP3bg-KQPI_iGv-QLNflejpbxULgn-z4x09JaWuRIRI0SiO7lJhpLVZrOeAd6jVpHs7Z-PB0RW7f-7rNVhIV90FNz6EUwpG879y0unNfyvOetSMFk5ze93CkFNRRz5vx2MXBOeyOwxeslQpwww8WYGjhhFQu2pmmqRy8Lo0tcrGjQN013Bl2JohuTZmAeDwOy-kBPW5n1pEFnhDSrDk_1ssG5uPjqymMejkC6FiNzQ2XWsnOg5atGoZocOH4xwDfEX7oX8gbgB7_2GzZ8dqjYA7LzDaJTcMtZQ_zD0q3I1UphwNiaZQ=w800-h530-no)
Вірші українських письменників про Лесю Українку читали працівники музею під мелодії, виконані на гітарі викладачем Ковельської дитячої музичної школи.
![](https://lh3.googleusercontent.com/sPFB5h0Ua7y2qxW1mEK7Rh6VS4MrNUjQnuP_lxY9wd2C0IHZ-WJQnZq-_Xmx0_OD4NESgmtwV2bk5a5zDG6sUuC8Gf_ny3USHBJzNUwk-U2D4s5ofMbP69EOwHdJa03e-DUweGAaI6qf15MCIZkdWi1qVFwK9p4SxPIyWbuWyzbJjt3W7VvR5939JQEvPZEU4kwHuiYzb3gjhzUHJ3aa716wT73RBpyVjCiHKZ1K0Xa0klTZu3A6NdQhDb29_Str2SHl5x7YClqEzBbzSl0rgY4vWmtdg-gb_HdjpeMscVch8JMlLnE_6gXTMT7NBC7jxTD9nKPiz26SWD8RX9FjEWRIFI5F6iaWgQzIoLRJWWajXo625XJ0jlHH2_w7wOpuoqzLlW0DftvQog7_rZFslDKJCQDmUDLTlqCaEK_LsNqRHs62bQPX7iDfRAmi_7gCz_jH8vriWsU93lzT339xKlb66OowVwropxhU3MpOzOFDVQmV6xNNvUqZuViM742RePQ4fSd42bXrBulOTMdW1rzRZkfS1up4V3bOvMp20hxP04bIxijg_mbXXMUF41lKt3j5Xjem1aXzbhwwe6J-7bzKhws74edP=w800-h530-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/Gx0ynuWxoeCwT6VezBks9spoifeK39Cl-UCdBGhxKqA3RSpnBGInuWcgLa29DOtbUwEz2uYoqq3oV03-ZVSjRMDl3byaXBsz8pmy3LUn1IaLMWnS9PNaTicaGgD2xGd9u9UAmprgs2AYHwdE2-dC1FYjCRUQQ0POqp9U64Wh8FNcjqgCoN_s6suI1zb3TTcFWdr40-g-9f6qLLFg1zED6ecdG83tMSQkMLmUcmNShv2TKArWxTD85A6kLRo9R680jHDIFKQC-F0SkMLvA_rzWXpT5HOuVFOVyQ1iWKz09XiIxSHiMvzeudNqZAfPqlXZL2TQkVBDK0zoQibpWXJn_sVWiudT9VsD8Egcq6yr4PvR6I8Dj0mIdpFN8bdBgAJnkYAS_lltQnY1hfwiUtWb0UolHePa6Sv2R5fZGurEKgzYMpjez2gBTgne1O48wQ9RDd4BhLch_wmi9XvoEbsde5mB3GQ3q5USrYdfvmQMARLP4j8F-cbl-5UHWf8j5bD2kVHvhiAgwumFMqXeL917GbVl-S2q8duRClUdW2cJjimnvchDPd4heUdj3SRp_TXiKdvbX9lhXxLtNcAWJ9EYlL09Ofvhc2sQ=w800-h530-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/sH4MnAJ9XRnDZjJpRd8FHOy1umPBUdtyxVbc2nCkv7sL2YzypoJI4ExOdyocatlvJu72MhGQ8_VIQIOFAjampcQYjVRxf_mmjFF5Ws-Jc5pa8oRm2LIUYFJzMnlGcvYfDSsUIdHn2C2cpcRJqEkuulbMpjD8w0tpD1o42Iv9uCTLYb72cMBcDy5u_N9tDgsTXmvo1Xpu8BgEzu9wdL6gMmZUH3_WN4B8Ti2G0UI-PD2bAb6QfqeHURsyVCnz2DZbWYVCxPJxMQRAAZHi-yo4zKq28hy4Nk1CcZ3FELMDjVbJ_iIJ9wH7Oo9PBuy1PlVeeRe1_6OEznS3zbBuT186fgCCmLS7v3ChWAH6Q62HzXuwSmquQNULO9dF-moNbP9ZkZxVda0hswapIEdGLQj-6D5M-wA6rLSVhzGTRskKutB3xtCnLSHYLVW_rSUV9UZZSjTN_mfRIXryVlLwNE1vPfYgybWZLXKHiioujj1UWe_rwTgF-neCgvlcD49Yzyr5DmZIapP-6hBy2lT71MJsL_ZsNJZPEYQhU48YZwYPXfWV6z7S7Qo5ayK_RLuupqw7jhwuONx9kA0kT8oW4Abq8rEyMCJh_Uvk=w800-h530-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/syulYxW7zosWsXUtugurTUKWiJODPPSgQDE0vvdCtnJASgvwi8TnGwBMchcaJpWbEDRa814hncpGNWI63TllslilMrOVj1VukQFZmSaIFXAbhlBsaCYrYpM-RybDa85OXLV8wDxFLcPgVYdaOiwTtMlVC8NjQ5sSRYpXp_zNupDds2qwL9rOWvAzcqO2efCel7dnc7c7GXPn-z03f1KQkZCejVR1OXYpmA4PvIqkEpGVH2OOAADSuUsEG0isbMYAHpu0-VZDbvPVRbwZCnyRhXZWgntmLG7v0Tr3VvJJLZOFwHWsjMEf0dCht7cZn6TM65LhS-kGKJcM9U6St71JJOIvhvOgO__zLttM7x_BjgnKkrbro79uKHv4ymguw-_cpP6zhsDPL2LanOoeMB70unZom3zTfxy3iVK0_VrSaLYnxwgZ44RrafhdC25sFLv0VgdCwUTpYlDKgC2k9caep49K9dOTMfmxoAsOhJPUCWTQxJZdImqg2FkJbU26ecezYw8dChLyblAE8dBnkS5RrxdWBCTPzXPVzkbjyyvRtuTW47lgYvgxyaokKoj_yta3gLNOVU6VmvOyjY_1EMve9tRzVNtY1c0S=w800-h530-no)
|