«  Квітень 2021  »
Головна » 2021 » Квітень » 16 » Запрошуємо на відкриття виставки-продажу «Великодній hand made»

Запрошуємо на відкриття виставки-продажу «Великодній hand made»

20 квітня 2021 року о 12 год. у Музеї волинської ікони починає роботу виставка-продаж «Великодній hand made». Це спільний проєкт Музею волинської ікони і Технічного фахового коледжу Луцького національного технічного університету. Відвідувачі виставки зможуть познайомитися з творчими роботами пасхальної тематики учнів та майстрів Технічного фахового коледжу Луцького НТУ і, за бажанням, придбати їх.

Великдень – одне з найголовніших релігійних свят, яке відзначають у всьому світі. Сучасне святкування Великодня в Україні має свої звичаї і символіку, які поєднують прадавні традиції і новації сьогодення. Одна з найпопулярніших і модних течій сучасності – нand made – речі створені власноруч. Кожна рукотворна річ несе в собі тепло рук і частинку душі автора. І його натхнення, позитив і задоволення від роботи обов’язково залишає свій відбиток на виробі і передається новому власнику. Музей волинської ікони бере активну участь у популяризації цього творчого напрямку. Вже вчетверте на своїх експозиційних площах представляє оригінальні речі, створені живописцями, технологами легкої промисловості, швачками і вишивальницями, флористами і майстрами дизайну Технічного фахового коледжу Луцького НТУ.

Великодні кошики з лози, пасхальні композиції з квітів та декоративних елементів, дизайнерські віночки, зворушливі м’які і дерев’яні фігурки великодніх зайчиків, пухнастих курчат, декоративні великодні яйця, елементи декорування святкового столу і пасхальних кошиків, барвисті вишиті тематичні скатертини, рушнички і серветки, маса різноманітних цікавих дрібниць чекають свого глядача та покупця. Вишукані сувеніри задовольнять будь-який смак, кожен зможе обрати собі щось особливе – свій символ свята.

Творчі роботи з виставки допоможуть створити неповторну атмосферу свята у домі, зробити приємний подарунок рідним і друзям, залишити пам’ятну річ на згадку.

«Hand made» – це модно! Додайте свята у свій дім!

Джерело: Музей волинської ікони

Переглядів: 219 | Додав: administrator | Рейтинг: 0.0/0