«  Червень 2019  »
Головна » 2019 » Червень » 21 » Запрошуємо на конференцію «Олена Пчілка, Леся Українка і родина Косачів в історії української та світової культури»

Волинська обласна рада, управління культури, з питань релігій та національностей Волинської облдержадміністрації, Волинський краєзнавчий музей та Волинська державна обласна універсальна наукова бібліотека імені Олени Пчілки 25–26 червня у м.Луцьку та с.Колодяжному проводять Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Олена Пчілка, Леся Українка і родина Косачів в історії української та світової культури», присвячену 170-річчю від дня народження Олени Пчілки та 70-річчю з часу створення Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки.

ПОРЯДОК РОБОТИ
25 червня
(вівторок)
Волинська державна обласна універсальна
наукова бібліотека імені Олени Пчілки

(м. Луцьк, вул. Шопена, 11)

09.00-10.00 – Реєстрація учасників конференції (вестибюль бібліотеки);
10.00-10.30 – Відкриття конференції (актова зала);
10.30-13.00 – Пленарне засідання (актова зала);
13.00-14.00 – Перерва на обід;
14.00-18.00 – Продовження пленарного засідання (актова зала).

Під час першого дня роботи конференції для її учасників будуть організовані екскурсії бібліотекою, ознайомлення з експозицією куточка Олени Пчілки (автор – Тетяна Андреєва), показ колекції вишитого вбрання за мотивами узорів Олени Пчілки (автор – Тетяна Ведмедюк, м.Ковель).

26 червня (середа)
Колодяжненський літературно-меморіальний музей Лесі Українки
(с. Колодяжне)

08.30 – Від’їзд учасників конференції автобусом від будівлі Волинського краєзнавчого музею (вул. Шопена, 20) до с. Колодяжного;
10.00-10.30 – Реєстрація учасників конференції у Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки;
10.30-13.00 – Пленарне засідання;
13.00-15.00 – Товариське спілкування, огляд експозицій Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки;
15.00 – Від’їзд учасників.

Під час другого дня роботи конференції будуть проведені екскурсії по виставках музею, відкриття виставки «Козачка Олена» Олени Пчілки в інтерпретації волинської художниці Валентини Михальської», а також літературно-мистецький захід «Волинь незабутня, країно славутня!... Здавен мою душу чаруєш!».

Переглядів: 320 | Додав: administrator | Рейтинг: 0.0/0