«  Листопад 2016  »
Головна » 2016 » Листопад » 6 » Волинський краєзнавчий музей відвідали учасники Волонтерського агітпотягу „Труханівська січ”

Понад 150 волонтерів, громадських активістів, військовослужбовців, студентів та митців з усієї України прибули 4 листопада до Луцька в рамках Всеукраїнської акції „Потяг Єднання України „Труханівська січ”. Своє знайомство з Волинським краєм розпочали із молебню на Меморіалі вічної слави у м. Луцьку та покладання квітів до пам’ятника Героям Небесної Сотні та загиблим в АТО. Після чого учасники прослухали екскурсію по Меморіалу.

У Волинському краєзнавчому музеї на гостей чекало знайомство із тематичними виставками та експозицією, яку представили провідний науковий співробітник відділу новітньої історії Сергій Лис, старший науковий співробітник відділу новітньої історії Оксана Важатко, провідний науковий співробітник відділу давньої історії Богдан Зек, завідувач відділу етнографії та народних промислів Волині Людмила Мірошниченко-Гусак та інші.

Після огляду музею учасники заходу ще довго спілкувалися і ділилися враженнями про побачене.

Подібні заходи допомагають подолати стереотипи про роз’єднаність сходу та заходу України та сприяють подальшій співпраці між усіма українцями, яким небайдужа доля нашої країни.

Переглядів: 567 | Додав: administrator | Рейтинг: 0.0/0