Головна | Статті | Конференції | Анонси | Галерея | Контакти

Волинь туристична

Волинь туристична

,

Агросадиби Волині

,

Туристичні райони

, Волинь, Луцьк, туризм, екскурсії
 



Меню сайту
Пошук
Наші партнери
Музейний простір України
Музейний простір Волині
Історична Волинь
Львівський історичний музей
Рівненський обласний краєзнавчий музей
Житомирський обласний краєзнавчий музей
Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному
Державний архів Волинської області
Волинська обласна організація Національної спілки краєзнавців України
Національна спілка краєзнавців України
ДП „Волинські старожитності” ДП „НДЦ” „Охоронна археологічна служба України” Інституту археології НАН України
Волинська обласна універсальна наукова бібліотека імені Олени Пчілки
Галерея мистецтв „Арт-кафедра”
Сайти музеїв
Волинської області
Форма входу
Логін:
Пароль:
Календар
«  Жовтень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Головна » 2016 » Жовтень » 18 » Військово-польовий АРТ у Луцьку
09:32

Військово-польовий АРТ у Луцьку

Закрити баннер

У Волинському краєзнавчому музеї відбулося відкриття виставки «Військово-польовий АРТ». Подивитися на перероблені речі із зони АТО зібралися родини воїнів АТО, школярі місцевих шкіл та гості міста.

Перед відкриттям експозиції народний аматорський квартет «Жайвір» із Камінь-Каширського районного будинку культури подарував присутнім кілька повстанських та стрілецьких пісень, створивши відповідну мистецьку атмосферу.

Першим до присутніх звернувся директор Волинського краєзнавчого музею Анатолій Силюк. Він розповів про велике значення проекту, про організаторів виставки.

Автор і куратор проекту, Віце-президент Асоціації «Україна – Франція», рядовий боєць Національної поліції України ГУНП у м. Києві Павло Ротар зазначив, що мета виставки – продемонструвати, як невимовна жага до життя, прагнення краси та гармонії пробиваються крізь жахи війни, а добро неодмінно перемагає зло. А ще зазначив що на ній представлені роботи понад 70 митців народно-прикладного мистецтва з усієї України, серед яких є і учасники АТО. Висловив подяку усім, хто допомагав та підтримував його.

Організаторами виставки стали управління культури облдержадміністрації, Обласний науково-методичний центр культури, Волинський краєзнавчий музей.

Павло Ротар надав слово начальнику управління культури облдержадміністрації Валерію Дмитруку, мистецтвознавцю Зої Навроцькій, народному депутату Першого скликання Верховної Ради України Андрію Бондарчуку, майстрам народної творчості, учасникам АТО.

Серед артоб’єктів – протитанкова граната «Муха», розписана в петриківському стилі, прикрашене традиційною вишивкою військове обмундирування, ікони із соломи на ящиках для набоїв, картини із кісток риб, дитячі іграшки з ящиків з-під патронів та багато іншого.

Під час презентації проекту за участі народних майстрів та учнів місцевих шкіл відбулися майстер-класи з петриківського розпису, народного малярства, писанки, ляльки-мотанки, соломоплетіння.

Виставка триватиме до кінця місяця, тому бажаючі ще встигнуть насолодитися проявом українського народного мистецтва на предметах, які мають суто військове походження.

Джерело: Обласний науково-методичний центр культури

Переглядів: 595 | Додав: administrator | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Зробити безкоштовний сайт з uCoz
Зробити безкоштовний сайт з uCoz