«  Квітень 2015  »
Головна » 2015 » Квітень » 2 » Відкрито виставку малярства Юлії Гетьман (ФОТО, ВІДЕО)

Відкрито виставку малярства Юлії Гетьман (ФОТО, ВІДЕО)

2 квітня у Художньому музеї відкрилась виставка «Юлія Гетьман. Малярство» наповнена кольором, теплом і ніжністю.

Зоя Михайлівна Навроцька, завідувач музею так написала про цю виставку: «Мистецтво Юлії Гетьман – це світ сповнений гармонії та добра. Огортаючи глядача хвилями справжнього натхнення вони атакують імпульсами витонченої поезії, полонять акордами нестримної радості або ж світлого смутку. Кожне полотно розгортає свої обійми, кличе у казковий простір де панують любов та злагода. Простір, у який так хочеться увійти й залишитись назавжди. А надто в наш драматичний час… Покликання гуманістичного мистецтва – сповнювати душу людини красою, оберігаючи її від руйнацій та потрясінь.

Веселкові барви малярства Юлії Гетьман покликані протистояти силам зла. Їхнє звучання неначе ніжна флейта спроможне торкнутися найпотаємніших куточків душі.

Спробуймо, лишень, це відчути».

Юлія Анатолівна ніби Луцька мольфарка розвіює своїм мистецтвом хмари, холод, негаразди над містом.

Художниця розповіла, що як і в кожної людини життя не обходиться без проблем і негараздів, але зафіксувати на полотні завжди хотілося тільки добрі, позитивні, світлі моменти.

Ще з дитинства розуміла, що життя буде пов’язане з мистецтвом оскільки батько був художником.

У школі вражала однолітків тим, що малювала лівою, а писала правою рукою...

Підтримати дружину прийшов і чоловік В’ячеслав. Оскільки майстерня художниці вдома, то він із сином стають першими глядачами щойно створених полотен. Важливо, що Юлія допомагає йому серед буденних клопотів не втратити почуття прекрасного.

Художниця Катерина Ганейчук відзначила, що роботи на виставці настільки легкі і позитивні, що їх можна і хочеться мати вдома. А тому побажала, щоб вони «розлетілись» по домівках і радували людей.

Художниця Ярослава Галькун відчула у роботах величезну підтримку сім’ї, чоловіка, адже жінці-мисткині не так легко приділяти достатньо часу для творчості.

Напевно тільки по-справжньому щасливі люди можуть дарувати щастя і гармонію іншим.

Отож, Художній музей запрошує на саму весняну виставку!

Фото: Леонід Максимов, Ольга Щерба.

Джерело: Художній музей

Переглядів: 787 | Додав: administrator | Рейтинг: 5.0/4