«  Березень 2018  »
Головна » 2018 » Березень » 14 » В обласному музеї зустрілися з нашими захисниками (ФОТО, ВІДЕО)

В обласному музеї зустрілися з нашими захисниками (ФОТО, ВІДЕО)

14 березня, у День українського добровольця, у Волинському краєзнавчому музеї у рамках проекту «Наші Захисники» відбулась зустріч із бійцями роти поліції особливого призначення «Світязь».

Рота була сформована із числа добровольців у червні 2014 року на території Волинської області. 12 липня особовий склад підрозділу склав присягу на вірність Україні. Вже 13 серпня бійці вирушили у зону АТО. Так почався бойовий шлях підрозділу.

На заході виступали співробітники поліції та ветерани роти «Світязь». Вони розповідали про бойових шлях підрозділу, вихід з Іловайського котла, героїчну оборону Вуглегірська. Учасники АТО ділились власними спогадами, відповідали на питання аудиторії. Спілкувались із захисниками України небайдужі лучани, студенти Луцького педагогічного коледжу, вихованці Волинського ліцею із посиленою військово-фізичною підготовкою, студенти Луцького медичного коледжу, випускником якого був Олександр Сивий – медик роти «Світязь», який загинув в боях за Іловайськ.

Колектив Волинського краєзнавчого музею відзначив бійців підрозділу подяками, а студенти Луцького педагогічного коледжу презентували учасникам АТО солодкий подарунок – торт.

По завершенні заходу всі охоче фотографувалися із бійцями підрозділу, а також оглядали спеціально підготовлену до заходу науковцями музею виставку, яка розповідає про бойовий шлях роти.

Варто нагадати, що в рамках проекту «Наші Захисники» упродовж поточного року у Волинському краєзнавчому музеї вже відбулись зустрічі із військовослужбовцями 14-ї окремої механізованої бригади, бійцями полку «Азов», пройшла презентація книги професора Миколи Лазаровича «Російсько-українська війна (2014–2017 роки)», зібрано ряд цінних експонатів, які розповідатимуть про мужність наших захисників майбутнім поколінням українців.

Фото Л. Максимова

Відео ПАТ НСТУ ВРД: