«  Лютий 2016  »
Головна » 2016 » Лютий » 12 » В обласному музеї вшанували учасників бойових дій на території Афганістану

В обласному музеї вшанували учасників бойових дій на території Афганістану

11 лютого 2016 року у конференц-залі Волинського краєзнавчого музею відбулася година пам’яті до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Присутні на заході вихованці Волинського обласного ліцею із посиленою військово-фізичною підготовкою послухали спогади про військовий шлях на території Афганістану запрошених ветеранів, членів Волинської обласної організації української спілки ветеранів Афганістану Миколи Оніщука та Миколи Пугача, голови Волинського асоційованого товариства «Афганський синдром» Анатолія Сєркова, який передав свої особисті речі та матеріали до фондів Волинського краєзнавчого музею. Учасники заходу переглянули відеоматеріали, підготовлені ветеранами.

З нагоди зустрічі була створена книжкова виставка та фотовиставка з матеріалів фондів Волинського краєзнавчого музею та наданих волонтерською групою Спілки воїнів-афганців «Захисти Волинь, збережи Україну». Окремим блоком на ній показані нагороди, грамоти, фотографії учасника Афганської війни, волинянина Юрія Анатолійовича Бартошука.

Книжкова виставка представлена експонатами з музейних фондів та бібліотеки. Її матеріали присвячені творчості волинянина, заслуженого діяча мистецтв України, лауреата Шевченківської премії В. Слапчука, який також був учасником бойових дій на території Афганістану.

Присутні вшанували пам'ять загиблих воїнів-інтернаціоналістів хвилиною мовчання.

Катерина Яремчук,

молодший науковий співробітник відділу науково-освітної роботи

Фото Л. Максимова

Переглядів: 570 | Додав: administrator | Рейтинг: 0.0/0