«  Червень 2014  »
Головна » 2014 » Червень » 17 » В обласному музеї презентовано 2 том книги „Воєнна історія Волині” (ФОТО, ВІДЕО).

17 червня у Волинському краєзнавчому музеї відбулася презентація книги Олександра Дем’янюка, Ігоря Пасюка та Сергія Яровенко «Воєнна історія Волині: Історичні нариси. Том 2. ХIХ ст. – початок ХХ ст.».

У другому томі науково-популярного видання «Воєнна історія Волині: Історичні нариси» охоплено дослідницькою увагою авторів воєнні сторінки Волинського краю від моменту створення Волинської губернії (1797 р.) до початку Першої світової війни, а це: франко-російська  війна 1812 р., польське повстання 1830-1831 рр., Кримська війна 1853-1856 рр., російсько-турецька війна 1877-1878 рр., російсько-японська війна 1904-1905 рр.

Науково-популярне видання розраховане на істориків, краєзнавців, дослідників минулого нашої держави та Волинського краю.

Фото Л.Максимова

var container = document.getElementById('nativeroll_video_cont'); if (container) { var parent = container.parentElement; if (parent) { const wrapper = document.createElement('div'); wrapper.classList.add('js-teasers-wrapper'); parent.insertBefore(wrapper, container.nextSibling); } }
Переглядів: 501 | Додав: administrator | Рейтинг: 0.0/0