«  Червень 2021  »
Головна » 2021 » Червень » 9 » У музеї відкрилась виставка Валерія Мельника «Очі волинської журналістики. Ностальгія» (ФОТО, ВІДЕО)

Напередодні професійного свята журналістів, 3 червня у Волинському краєзнавчому музеї відбулось відкриття персональної виставки Валерія Мельника «Очі волинської журналістики. Ностальгія».

Перед відвідувачами постали світлини більше двох сотень обличь волинських медійників зроблених Валерієм Мельником. Кожна із фотографій автора оригінальна, із своїм особливим ракурсом, який фіксує не лише погляд волинських журналістів, але й їхні щирі емоції.

На виставці представлені не лише фото заслуженого журналіста України Валерія Мельника, але й колекція його фотоапаратів, технічних засобів, якими він послуговувався на початку своєї кар’єри і які вже стали історією. Вказане зібрання доповнене зразками із фондозбірні Волинського краєзнавчого музею.

Автор не лише журналіст, художник фотографії, але й палкий пошановувач волинської природи, історії про що свідчить, як його членство у Національній спілці краєзнавців України, так і видані ним кілька десятків книг, путівників та каталогів, що представлені на виставці.

З огляду на багатогранний талант Валерія Мельника під час відкриття виставки його прийшли підтримати друзі, колеги, однодумці із різних професійних сфер. На відкритті виступили заступник голови Волинської обласної ради Григорій Пустовіт, журналіст за фахом, народний депутат України першого скликання Андрій Бондарчук, голови обласних спілок журналістів Михайло Савчак, краєзнавців – Геннадій Бондаренко, заступник редактора газети «Волинь» Сергій Наумук, заслужений працівник культури України Анатолій Силюк, друзі Валерія Мельника. Модераторкою заходу виступила директорка Волинського краєзнавчого музею Оксана Важатко.

Відкриття виставки завершилось спілкуванням і теплими спогадами майстрів пера та об’єктиву про будні волинської журналістики.

Богдан Зек,
кандидат історичних наук,