«  Березень 2016  »
Головна » 2016 » Березень » 24 » «Поетичний простір» у «Музейному клубі» Волинського краєзнавчого музею

«Поетичний простір» у «Музейному клубі» Волинського краєзнавчого музею

22 березня літературною акцією «Поетичний простір», присвяченою Всесвітньому дню поезії, започаткував свою роботу «Музейний клуб» при Волинському краєзнавчому музеї.

Метою літературної акції стало пропагування поетичного слова. Свої вірші читала волинська поетеса Ольга Ляснюк. З її вуст звучала поезія, присвячена сучасним подіям, війні, майбутньому України.

Свої улюблені вірші читали студенти та викладачі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, Академії рекреаційних технологій і права, працівники Волинського краєзнавчого музею та учні Волинського ліцею-інтернату. Хтось читав класику, хтось сучасну поезію, а хтось і власну.

Загальний настрій усіх поезій був схожий, – лунали слова про Україну, революцію, Героїв та віру в перемогу. Справжня поезія завжди передає те, чим живе народ, що його турбує і болить.

Учасники зустрічі обговорили концепцію роботи музейного клубу, його перспективи. Музейний клуб – проект, метою якого є формування постійної музейної аудиторії. Музей має стати майданчик для обговорення креативних ідей, які стосуються проблем сучасної культури, їх практичної реалізації, залучити волонтерів до музейної діяльності. Членами «Музейного клубу» можуть стати, як фізичні особи так і громадські організації. Це – люди різного віку, соціального статусу, професій та сфер діяльності; активні енергійні й ініціативні, які прагнуть нових знань, вражень та навичок. Свою діяльність клуб буде здійснювати через зустрічі, майстер-класи, бесіди, квести тощо.

Члени «Музейного клубу» отримають персональні картки, які дають право безкоштовно відвідувати Волинський краєзнавчий музей. Власники карток отримуватимуть запрошення на музейні заходи, братимуть участь у різноманітних програмах Волинського краєзнавчого музею. Стати учасником проекту «Музейний клуб» можна безпосередньо у музеї, звернувшись у відділ науково-освітньої роботи. Координатор проекту Любомир Більо.

Пропонуємо громадським і релігійним організаціям, товариствам, туристичним агенціям, галереям, видавництвам, митцям, літераторам, всім небайдужим людям стати членами «Музейного клубу» при Волинському краєзнавчому музеї; своєю волонтерською діяльністю долучитися до реалізації проектів розвитку та модернізації музею.

Євгенія Ковальчук,

заступник директора з наукової роботи

Волинського краєзнавчого музею

Фото І. Кабанової