«  Квітень 2016  »
Головна » 2016 » Квітень » 25 » Обласний музей запрошує на виставку митця, що захищав наш світ

Обласний музей запрошує на виставку митця, що захищав наш світ

26 квітня о 14:00 у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться відкриття персональної виставки Олега Приходько „Я захищав свій світ. Олег Приходько”.

Олег Михайлович Приходько колекціонер і власник більше 100 волинських вишивок, скринь та старовинних предметів побуту. Все життя мріяв займатися малярством на полотні. В червні 2014 року був мобілізований до лав Збройних сил України в 51 окремій механізованій бригаді на посаду водія-санітара. Брав участь у воєнних діях у Донецькій області. З жовтня був переведений у 24 окремій механізованій бригаді, де служив в Лисичанську на посаді оператор-навідник ПТУРу (протитатнової керованої ракети) до травня 2015. Демобілізувався в червні без поранень.

Малювати почав на арт-терапевтичних заняттях в с. Ізках на Закарпатті. З травня почав створювати серію живописних полотен. Сакральна картина „Юрій Змієборець” знаходиться в церкві с. Ізки, два полотна експонувалися на виставці в українському посольстві в Брюсселі.

На виставці „Я захищав свій світ” представлені особиста колекція вишивок та авторське малярство.

Переглядів: 625 | Додав: administrator | Рейтинг: 0.0/0