«  Липень 2021  »
Головна » 2021 » Липень » 21 » Музей волинської ікони запрошує на урочистості біля Холмської Чудотворної ікони Богородиці

22 липня 2021 року о 16 годині у Музеї волинської ікони відбудеться особлива урочистість біля Холмської Чудотворної ікони Богородиці – освячення копії Чудотворного образу.

З благословіння архієпископа Люблінського і Холмського Польської Православної Церкви Авеля, священнослужителі і прихожани прибудуть з Польщі до Луцька із копією Холмського Чудотворного образу. Дана ікона була написана на святій горі Афон (Греція) в келії Св. Миколая Чудотворця, яка славиться своїми насельниками-іконописцями. Майстри створюють копії відомих чудотворних образів. Сучасний список давнього Холмського образу буде перебувати у храмі Іоана Богослова м. Холм (Польща), де її будуть вшановувати прихожани і паломники.

У Музеї волинської ікони перед відомою християнською святинею – Холмською Чудотворною іконою Богородиці – буде звершений акафіст із молебнем, відбудеться освячення копії. У цьому заході братимуть участь священнослужителі та віруючі Волинської єпархії Української Православної Церкви, члени товариства «Холмщина».

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до вшанування загальнохристиянської святині, яка до гордості волинян знаходиться у нашому місті.

Джерело: Музей волинської ікони

Переглядів: 216 | Додав: administrator | Рейтинг: 0.0/0