«  Січень 2019  »
Головна » 2019 » Січень » 15 » Музей волинської ікони запрошує на Різдвяні зустрічі!

Музей волинської ікони запрошує на Різдвяні зустрічі!

Запрошуємо лучан і гостей міста на Різдвяні зустрічі
у Музеї волинської ікони!

Колядки і щедрівки будуть звучати у виконанні лауреата міжнародних та всеукраїнських музичних фестивалів і конкурсів фольклорного гурту «Волиняни» Луцької дитячої музичної школи №3. Художній керівник – Тетяна Жилюк.

Вас чекають 17 січня 2019 року о 16 годині за адресою: м. Луцьк, вул. Ярощука, 5.

«Різдвяні зустрічі у Музеї волинської ікони» започатковані у 2008 р. Проект має на меті розвиток та популяризацію національних різдвяних традицій, звичаїв і обрядів, пошук нових різдвяних пісенних творів з волинським колоритом, пропагування духовної музики.

Учасниками зустрічей були талановиті колективи нашого міста та області, зокрема Академічна хорова капела «Колорит» Камінь-Каширського районного будинку культури, Народний камерний хор «Дзвони» Горохівського районного дому «Просвіта», хор храму Всіх Святих землі Волинської «Волинські дзвони», кліросний хор «Богоспів» Свято-Троїцького кафедрального собору, камерний оркестр «Ренесанс» Волинського державного училища культури і мистецтв ім. І. Ф. Стравінського та інші.

Цьогорічними гостями «Різдвяних зустрічей» є дитячий фольклорний гурт «Волиняни» Луцької дитячої музичної школи № 3, який був заснований у 1998 р. Тоді у складі колективу було лише 8 учасників, а нині – більше 50. Багаторічним керівником є викладач вищої категорії, методист Тетяна Жилюк, а незмінним її помічником – композитор та аранжувальник Анатолій Марценюк.

У репертуарі колективу автентичний фольклор, оригінальні, не заспівані волинські народні пісні і вокально-інструментальні композиції.

Гурт є постійним учасником міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних проектів, конкурсів, фестивалів, концертних турів, зокрема – Міжнародного фестивалю фольклору «Ататарія Ламзджяй», Каунас (Литва), Міжнародного фестивалю фольклору «Поліське літо з фольклором», Луцьк. Колективу аплодували вдячні слухачі Словаччини, Німеччини, Польщі, Угорщини, Австрії. «Волиняни» отримали Гран-Прі Міжнародного фестивалю-конкурсу «Талановиті діти України», Київ (2018) та Міжнародного фестивалю «Ми разом», Білорусь (2018).

Своєю творчою діяльністю колектив пропагує культурні надбання Волинського краю та популяризує національні традиції.

Джерело: Музей волинської ікони

Переглядів: 386 | Додав: administrator | Рейтинг: 0.0/0