«  Березень 2019  »
Головна » 2019 » Березень » 17 » Ми є, бо вони вистояли!

Ми є, бо вони вистояли!

У рамках проекту «НАШІ ЗАХИСНИКИ» у Волинському краєзнавчому музеї 15 березня відбулась зустріч із волинянами – добровольцями батальйону «Айдар». Про бойовий літопис підрозділу присутнім розповідали самі бійці.

Заступник командира роти «Захід» Андрій Омельчук відстоював громадянські свободи ще на Майдані в Києві, після чого разом з побратимами знову став у ряди перших щоб битись із ворогом. Тоді найголовнішою зброєю батальйону була його мотивація і патріотична позиція. На запитання про свою найвищу нагороду, Андрій Омельчук сказав: «Моя найважливіша нагорода це мої бійці!».

Про те, як бути першими в наступі і про дорогу ціну перемог розповідали Юрій Бубенщиков, Леонід Курдельчук, Олександр Дмітрієв, Євген Гордійчук, Юрій Надашкевич.

На фотографіях і відео присутні бачили війну і жертовність волинян. Вражаючими були епізоди, де скошені кулями бійці падали на землю – така ціна миру за сотні кілометрів від війни.

Відомий волонтер, голова організації «Військові капелани Волині» – отець Михайло Бучак висловив своє захоплення жертовністю добровольців «Айдару» і попросив Господнього благословення для всіх ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ.

Задля збереження пам’яті, ветерани подарували музею експонати, що через десятиліття будуть розповідати про війну і українських вояків, які пройшли через пекло, де горів бетон і плавився метал.

Проект «НАШІ ЗАХИСНИКИ» буде продовжувати виконувати свою наукову і просвітницьку місію.

Не забуваймо: «Ми є, бо вони вистояли!»

Фото Л. Максимова

Переглядів: 641 | Додав: administrator | Рейтинг: 0.0/0