«  Липень 2021  »
Головна » 2021 » Липень » 3 » Художній музей запрошує на презентацію платформи Фонду Музею Голодомору «Зерна правди»

5 липня о 17.00 годині у Художньому музеї відбудеться презентація унікальної платформи Фонду Музею Голодомору «Зерна правди». Учасником події стане резидентка першої Луцької літературної резиденції «Місто натхнення» та амбасадорка проєкту Музей Голодомору Оксана Забужко.

У рамках події відбудеться:
- презентація майбутнього цілісного комплексу Музею Голодомору, що нині будується в Києві;
- знайомство з фандрейзинговою кампанією Фонду Музею Голодомору «Дорога до правди» та з можливостями участі українських благодійників у проєкті;
- знайомство з унікальною краудфандинговою платформою «Зерна правди»;
- концерт класичної музики;
- відверте спілкування з учасниками заходу.

За інформацією просимо звертатись:
Lutskartmuseum@ukr.net

Вхід вільний

Довідково:
Платформа Фонду Музею Голодомору «Зерна правди» була започаткована у 2020 році. Вона об’єднала тисячі українців з усього світу, які допомагають проєкту Творення Музею Голодомору – цілісного сучасного музейного комплексу, що буде споруджено за участі провідних світових фахівців, і стане першим Музеєм Голодомору у світі – в пам’ять про кожного українця, чиє життя обірвалося у 1932–1933 роках. Водночас уперше в історії незалежної України Музей Голодомору стане безпрецедентним прикладом співпраці між державою Україна та благодійниками,  адже проєкт реалізовується за принципом державно-приватного партнерства. Через платформу кожен, незалежно від фінансової спроможності, соціального статусу, рівня публічності, може відчути себе частиною спільного простору правди, пам’яті, родинної історії, відповідальності перед майбутніми поколіннями.

Кожна зернина неповторна. Як життя людини. Мільйони життів обірвані в роки Голодомору. Імена жертв проростуть з мороку. Проростуть як зерна правди…

Джерело: Художній музей

Переглядів: 226 | Додав: administrator | Рейтинг: 0.0/0