«  Травень 2018  »
Головна » 2018 » Травень » 7 » Художній музей запрошує на «Ніч музеїв»!

Художній музей запрошує на «Ніч музеїв»!

Художній музей знову готується до проведення Міжнародної культурно-мистецької акції «Ніч музеїв». Цьогоріч відбудеться десята ювілейна «Ніч музеїв – 2018». Кількість місць для гостей свята обмежена, тому попередня реєстрація та придбання квитків (вартість: 100 грн.) – обов’язкова!!!

Номер для контакту: (0332) 72 31 81 (з 10.00 до 16.00 год, крім суботи та неділі). Квитки можна придбати у касі музею до 15 травня.

Десята ювілейна культурно-мистецька акція відбудеться з 18 на 19 травня. Початок о 20.00 годині.

Культурно-мистецька акція «Ніч музеїв», яка десятий раз поспіль відбуватиметься у Художньому музеї м. Луцька, цьогоріч концептуально пов’язана із проголошенням Євросоюзом «Роком культурної спадщини – 2018-й».

Епіграфом свята куратори обрали слова Святого Августина: «Майбутнє народжується в минулому і сьогоденні». Традиційним покровителем свята знову обрано князя Василя-Костянтина Острозького (бл. 1525/27 – 1608) – відважного воїна-патріота, просвітника, мецената, життя і вчинки якого є взірцем для нас сьогоднішніх.

У програмі:

• Зустріч біля Шляхетського будинку, що у Замку Любарта (тепер – приміщення Художнього музею); вручення значків-символів свята, які об’єднають усіх гостей в товариство однодумців;
  • Початком акції, як завжди, стане прочитання вірша Дем’яна Наливайка – українського поета XVI – XVII ст. в похвалу Василю-Костянтину Острозькому;
  • Презентація виставкового проекту «Світчадо»;
  • Виконання молодими акторами театру-студії «Коло Лесі» поеми Костянтина Шишка «Серце матері» (під орудою Заслуженої артистки України Світлани Органісти);
  • Привітання працівників Художнього музею із професійним святом;
  • Вручення іменних подяк за високі здобутки в царині культури та сприяння у діяльності Художнього музею;
  • Концерт вокальної музики європейських та вітчизняних композиторів за участі Заслуженої артистки України Лілії Коструби (сопрано), Лауреата міжнародних конкурсів Марфи Шумкової (меццо-сопрано), Заслуженої артистки України Ярослави Матюхи (партія фортепіано). Окрасою події стануть твори: Р. Шумана, Й. Брамса, К. Сен-Санса, Ф. Кампана, Ж. Оффенбаха, Дж. Россіні, С. Франка, М Регера, П. Чайковського, Й. Штрауса, Е. Тозеллі, О. Нижанківського, А. Кос-Анатольського та ін., виконані відомими зірками Львівської оперної сцени.

Джерело: Художній музей

Переглядів: 416 | Додав: administrator | Рейтинг: 0.0/0