«  Квітень 2019  »
Головна » 2019 » Квітень » 11 » Запрошуємо на відкриття школи писанкарства «Чарівний писачок»

Запрошуємо на відкриття школи писанкарства «Чарівний писачок»

12 квітня об 11 год. у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться урочисте відкриття школи писанкарства «Чарівний писачок».

Писанка є важливим атрибутом Великодня та народним символом України. Однак, не всі сьогодні знають про особливості традиційної волинської писанки: які візерунки найбільш характерні для волинського краю, якими барвниками фарбували та як розписували яйця до свята. Заняття із писанкового розпису, що проводять наукові працівники відділу етнографії та народних промислів, сприяють відродженню великодніх звичаїв Волинського краю серед школярів та дорослих, допомагають усім бажаючим набути практичні навички.

Школа писанкарства традиційно діє у Волинському краєзнавчому музеї напередодні Великодня уже більше десяти років. Цього року перше заняття відбудеться по-особливому. Учасниками відкриття будуть учні 3-Б класу гімназії №14 імені Василя Сухомлинського м. Луцьк, які представлять цікаву програму на великодню тематику, опанують техніку воскового розпису та створять власну різнобарвну писанку.

Для найменших гостей заходу підготовлено інтерактивну зону, де діти зможуть розмалювати великий макет великоднього яйця та скласти картинки писанок з дрібних пазлів.

Запрошуємо відвідати захід та записатись на наступні заняття, що проводитимуться до 23 квітня (у дні роботи музею).

Будемо раді бачити вас на нашому музейному святі!

Телефон для довідок: (0332) 24-23-58, 24-75-82.

Оксана Моренчук,
в. о. завідувача відділу етнографії та народних промислів

Переглядів: 30 | Додав: administrator | Рейтинг: 0.0/0
Ім`я *: