«  Квітень 2017  »
Головна » 2017 » Квітень » 24 » Запрошуємо музейників Волинської області на круглий стіл щодо подій Української революції 1917-1921 років

З метою удосконалення фахового рівня, професійної кваліфікації та обміну досвідом роботи музейних працівників, управління культури Волинської облдержадміністрації на базі Волинського краєзнавчого музею і Торчинського народного історичного музею імені Григорія Гуртового 25–26 квітня 2017 року проводить круглий стіл за участі директорів та наукових працівників комунальних і громадських музеїв області на тему „Події Української революції 1917-1921 рр. в експозиційній та науково-освітній діяльності музеїв”.

Порядок роботи круглого столу
„Події Української революції 1917-1921 рр.
в експозиційній та науково-освітній діяльності музеїв”

25 квітня, вівторок

9.00-10.00 – заїзд та реєстрація учасників круглого столу у Волинському краєзнавчому музеї.
10.00-11.00 – переїзд від Луцька до Торчина.
11.00-14.00 – відкриття та робота круглого столу на базі Торчинського народного історичного музею імені Григорія Гуртового.
14.00-17.00 – участь в урочистій академії з нагоди 60-річчя Торчинського народного історичного музею імені Григорія Гуртового.

26 квітня, середа

9.00-15.00 – подовження круглого столу на базі Волинського краєзнавчого музею.
15.00-16.00 – підведення підсумків круглого столу.

Прес-реліз

25-26 квітня 2017 року у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться круглий стіл за участі директорів та наукових працівників комунальних та громадських музеїв області на тему «Події Української революції 1917-1921 рр. в експозиційній та науково-освітній діяльності музеїв». Захід відбудеться на базі Волинського краєзнавчого музею і Торчинського народного історичного музею імені Григорія Гуртового.

25 квітня робота круглого столу на базі Торчинського народного історичного музею імені Григорія Гуртового. В програмі вшанування пам’яті засновника Торчинського музею Григорія Гуртового на могилі краєзнавця, відкриття круглого столу, огляд експозиційної частини музею про Українську революцію 1917-1921 рр. та урочиста академія з нагоди 60-річчя Торчинського народного історичного музею імені Григорія Гуртового.

Для участі в круглому столі та урочистій академії запрошені Віталій Стрільчук, заступник начальника управління культури Волинської облдержадміністрації; Валентина Зінчук, завідувач сектору культури Луцької райдержадміністрації; Олександр Дем’янюк, доктор історичних наук, професор, проректор з науково-педагогічної роботи та моніторингу якості освіти Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти; директори та наукові працівники комунальних та громадських музеїв області.

26 квітня продовження роботи круглого столу на базі Волинського краєзнавчого музею. В програмі другого дня роботи огляд новостворених виставок музею, практичне заняття на базі виставки «Волинь в Українській революції 1917–1921 років», ознайомлення з проектом «Перемоги української зброї», обмін досвідом по координації діяльності обласного та районних комунальних музеїв та шкільних музеїв області. В роботі засідання круглого столу візьмуть участь учасники обласного семінару керівників музеїв військово-патріотичного профілю.

Переглядів: 581 | Додав: administrator | Рейтинг: 0.0/0