«  Березень 2014  »
Головна » 2014 » Березень » 11 » Волинський краєзнавчий музей запрошує до участі в конкурсі писанкарства.

Волинський краєзнавчий музей запрошує до участі в конкурсі писанкарства.

П О Л О Ж Е Н Н Я
про проведення Двадцятого обласного конкурсу
„Волинська писанка третього тисячоліття”

Мета конкурсу: сприяти розвитку писанкарства у краї, дослідженню великодньої звичаєвості та обрядовості, обміну досвідом між учасниками, заохоченню професійного й творчого зростання учасників конкурсу, популяризації творчості писанкарів, поповненню фондової колекції писанок Волинського краєзнавчого музею.

Умови конкурсу:
1. Конкурс проводиться серед писанкарів різних вікових категорій та сфер діяльності (дорослих, студентів вузів, учнів училищ та школярів-старшокласників).
2. На конкурс подаються 3-5 писанок, виконаних традиційним восковим розписом на шкаралупах видутих пташиних яєць, фарбованих природними або хімічними барвниками.
3. На здобуття почесної нагороди – диплому і призу імені Модеста Левицького – приймаються роботи писанкарів-популяризаторів.

Основні критерії оцінювання робіт:
1. Технічний рівень виконання (майстерність).
2. Художній рівень (орнамент, композиційне вирішення, колористика, творчий підхід, ін.).
3. Відповідність візерункових мотивів волинській писанкарській традиції, використання натуральних барвників, традиційного воскового розпису.
До поданих на конкурс робіт додається заявка (див. зразок)
Переможці конкурсу будуть відзначені дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів, подяками та цінними подарунками в таких номінаціях: „Писанкові барви”, „Волинські візерунки”, „Оригінальне композиційне вирішення”, „Творчий підхід”, „Майстерне виконання писанки”. Диплом і приз імені Модеста Левицького вручається писанкарю-популяризатору цього виду народного мистецтва.
Відзначені дипломами та подяками писанки передаються на постійне зберігання до фондів Волинського краєзнавчого музею. Організатори конкурсу залишають за собою право використовувати роботи учасників у друкованій продукції, на офіційних сайтах музею та відділу, на виставках та інших акціях зі збереженням авторських прав.
Писанки на конкурс подаються у Волинський краєзнавчий музей (відділ етнографії) до 8 квітня (крім суботи і неділі) за адресою: м.Луцьк, вул. Шопена, 20.
Телефони для довідок: (0332) 24-23-58, 24-56-19
E-mail: volkrmus@lt.ukrtel.net,
eviddil@ukr.net

Етапи проведення конкурсу:
1-й – прийом робіт та заявок від учасників (з 1 березня по 8 квітня 2014 року)
2-й – підготовка виставки робіт учасників у виставковій залі Волинського краєзнавчого музею
3-й – експонування виставки конкурсних робіт (з 9 квітня по 23 травня)
3-й – робота журі (10-11 квітня)
4-й - підбиття підсумків і урочисте нагородження переможців конкурсу (16 квітня 2014 року)

на участь у ХХ обласному конкурсі «Волинська писанка третього тисячоліття»

Прізвище, ім’я, по батькові: _____________________________________________________
Дата народження (число, місяць, рік): _____________________________________________