«  Березень 2019  »
Головна » 2019 » Березень » 11 » Волинський краєзнавчий музей запрошує до участі у конкурсі писанкарства

Волинський краєзнавчий музей запрошує до участі у конкурсі писанкарства

Волинський краєзнавчий музей запрошує до участі у
Двадцять п’ятому обласному конкурсі
«Волинська писанка третього тисячоліття»

Конкурс проводиться управлінням культури, з питань релігій та національностей Волинської обласної державної адміністрації, Волинським краєзнавчим музеєм спільно з Волинським обласним осередком Національної спілки майстрів народного мистецтва України серед учнів, зокрема й мистецьких шкіл, студентів закладів освіти І‒ІV рівнів акредитації та людей різних професій і сфер зацікавлення.

Його метою є сприяння розвитку писанкарства на Волині, дослідження великодньої звичаєвості та обрядовості, обмін досвідом, заохочення професійного й творчого зростання учасників конкурсу, популяризація творчості писанкарів, поповнення фондової колекції писанок Волинського краєзнавчого музею.

За умовами конкурсу учасникам необхідно подати 3‒5 писанок, виконаних традиційним восковим розписом на шкаралупах видутих пташиних яєць, фарбованих природними або хімічними барвниками до 16 квітня 2019 року (крім суботи та неділі) за адресою: м. Луцьк, вул. Шопена, 20. Відділ етнографії Волинського краєзнавчого музею. Контактні телефони: 24-23-58, 24-56-19. E-mail: eviddil@ukr.net, volkrmus@lt.ukrtel.net

Писанки на конкурс подаються разом із заповненою заявкою (додається).

16 квітня 2019 року у Волинському краєзнавчому музеї писанки учасників будуть оформлені у тематичну виставку, яка експонуватиметься впродовж місяця.

Журі конкурсу звертатиме увагу на технічний рівень виконання (майстерність); художній рівень (орнамент, композиційне вирішення, колористика, творчий підхід, ін.); використання візерункових мотивів характерних писанкарській традиції волинського краю.

Переможці будуть відзначені дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів,та цінними подарунками, а також подяками в номінаціях «Писанкові барви», «Волинські візерунки», «Оригінальне композиційне вирішення», «Творчий підхід», «Майстерне виконання писанки» та заохочувальними призами. Почесна відзнака конкурсу ‒ Диплом імені Модеста Левицького ‒ присуджується писанкарю-популяризатору.

Іншим учасникам Конкурсу, які не стали переможцями та не були відзначені у номінаціях, будуть вручені сертифікати учасника.

Писанки переможців передаються на постійне зберігання до фондів Волинського краєзнавчого музею. Організатори Конкурсу залишають за собою право використовувати роботи учасників у друкованій продукції, на офіційних сайтах, виставках та інших акціях зі збереженням авторських прав.

Підбиття підсумків та урочисте нагородження переможців Конкурсу відбудеться у приміщенні Волинського краєзнавчого музею. Дату та час буде повідомлено додатково.

учасника Двадцять п’ятого обласного конкурсу
«Волинська писанка третього тисячоліття»

Прізвище, ім’я, по батькові: _____________________________________________________

Дата народження (число, місяць, рік): _____________________________________________