«  Квітень 2017  »
Головна » 2017 » Квітень » 20 » Вітаємо переможців Двадцять третього обласного конкурсу «Волинська писанка ІІІ тисячоліття»

Вчора у Волинському краєзнавчому музеї відбулося підбиття підсумків та нагородження переможців Двадцять третього обласного конкурсу «Волинська писанка третього тисячоліття».

Конкурс зібрав 79 писанкарів з різних районів Волинської області, що подали більше 353 писанок з традиційними візерунками та творчими композиціями.

Цьогоріч досить активною була студентська молодь (Володимир-Волинське педагогічне училище імені А. Ю. Кримського, Волинське державне училище культури і мистецтв імені Ігоря Стравинського, Луцький національний технічний університет). Значну кількість писанок створили учні шкільних та позашкільних закладів краю. Долучилися до популяризації писанкарського мистецтва й наукові співробітники волинських музеїв.

Учасники конкурсу – студенти Луцького національного технічного університету

Багаторічна учасниця конкурсу Жалай Ольга Йосипiвна

За рішенням журі конкурсу, що очолює Євгенія Ковальчук, заступник з наукової роботи директора Волинського краєзнавчого музею, було визначено та 19 квітня 2017 року нагороджено переможців. Ними стали:

в категорії діти:

• Тетяна Ушинська – учениця Володимир-Волинської дитячої художньої школи (І місце);

• Ольга Білик – учениця Володимир-Волинської гімназії імені Олександра Цинкаловського (ІІ місце);
  • Анастасія Сухопор ‒ вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Волинського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді (ІІІ місце);

в категорії дорослі:

• Ольга Михальчук – студентка Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки (І місце);

• Богдана Місюк – викладач образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва художньої студії «Барва» (ІІ місце);
  • Катерина Кримковська ‒ художницю Центрального парку культури і відпочинку імені Лесі Українки (ІІІ місце).

За майстерне виконання писанок відзначені подяками і цінними подарунками у п’яти номінаціях учасники:

• Лілія Олексюк – вчитель образотворчого мистецтва ЗОШ І‒ІІІ ст. села Овлочин Турійського району в номінації «Оригінальне композиційне вирішення»;
  • Наталія Павлюк – писанкарка села Комарове Маневицького району в номінації «Волинські візерунки»;
  • Діана Близнюк – студентка Луцького національного технічного університету в номінації «Творчий підхід»;
  • Лесю Мартинюк – викладача Володимир-Волинського педагогічного коледжу імені А. Ю. Кримського в номінації «Майстерне виконання писанок»;
  • Ірину Павлович ‒ писанкарку села Седлище Старовижівського району в номінації «Писанкові барви».

За високий рівень художнього розпису та популяризацію писанкарства відзначено призом і дипломом імені Модеста Левицького Ірину Михалевич, писанкарку з м.Олександрія Кіровоградської області.

Вітаємо переможців та всіх учасників, бажаємо творчого натхнення, добра, миру і злагоди!

Переглядів: 747 | Додав: administrator | Рейтинг: 0.0/0