«  Квітень 2014  »
Головна » 2014 » Квітень » 3 » Весна-красна у Волинському краєзнавчому музеї.

Весна-красна у Волинському краєзнавчому музеї.

Відділ природи Волинського краєзнавчого музею розпочав проведення екскурсій-казок ,,Ой, Весна-красна, що ти нам, Веснонько, принесла!” із циклу ,,Чарівні пори року”.

Мета цих оригінальних екскурсій ознайомлення наймолодших відвідувачів музею – вихованців дитячих садків та учнів молодших класів шкіл міста Луцька із весняними явищами у природі Волині.

У неповторний світ природи рідного краю юних екологів ведуть нетрадиційні екскурсоводи – Бабуся-казкарка, Весна і Лісовик. Діти слухають захопливі розповіді про весняні первоцвіти, вчаться розрізняти спів різних птахів, слідкують за пробудженням дерев, слухають легенди, казки, вірші, що оспівують красу природи.

У доступній формі працівники музею знайомлять малят із екологічними операціями, які проводяться у Волинській області – ,,Птахи прилетіли”, ,,Зелена хвиля подвір’я”, ,,Первоцвіти” ,,Сезон тиші у лісах”. Діти у ході екскурсії озброюються знаннями про правила поведінки у природі у весняний період.

Найбільше подобаються юним відвідувачам музею традиційні українські народні весняні забави, яких їх навчають казкові герої: Весна водить хоровод ,,Подоляночку” із дівчатками, Лісовик бавиться у гру ,,Зайчик (хрещик)” із хлопчиками.

Першими гостями Весни у музеї стали учні молодших класів гімназії № 21, шкіл № 5 і 20 міста Луцька.

Відділ природи Волинського краєзнавчого музею впродовж календарної весни запрошує усіх бажаючих на екскурсію-казку ,,Ой, Весна-красна, що ти нам, Веснонько, принесла?”

Фото Л.Максимова

Переглядів: 694 | Додав: administrator | Рейтинг: 0.0/0