«  Грудень 2013  »
Головна » 2013 » Грудень » 10 » В обласному музеї відбулася творча зустріч з Галиною Махонюк та Анатолієм Махонюком.

10 грудня 2013 року у Волинському краєзнавчому музеї відбулась творча зустріч з Галиною Махонюк та Анатолієм Махонюком «Нев’янучий сад».

У конференц-залі музею представлені роботи Галини Махонюк – майстра народної творчості, вишивальниці, жительки с.Овадне Володимир-Волинського району. Це – рушники, доріжки. Особливе місце займає рушник, вишитий до дня Архангела Михаїла, якого православна церква святкує 21 листопада. Загалом в доробку майстринь – Галини та Світлани (померла у 2009 році) Махонюків – до ста вишивок, у яких поєднані різні школи вишивання, також майстри повертаються до народної техніки. Рушники – це маленькі історії з життя сестер, історії подій, вражень, настроїв – сумних і радісних, веселих і не дуже.

Анатолій  Махонюк – член Національної спілки письменників України, автор збірок поезій «Допоки бачу тінь свою», «Дощу мелодія блакитна», «Осінній сонях», «Колекціонер календарних листків», «Колір долі» та ін., які представлені на книжковій виставці. Слово для Анатолія не тільки основа, наснага для творчості, а й засіб самоствердження, вікно у світ, опора в дорозі до людей.
На музейній зустрічі виступили мистецтвознавець, завідувач Художнього музею, голова Волинського обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України заслужений працівник культури України Зоя Навроцька, заступник голови Обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України Руслана Вронська та член Обласного осередку спілки Юрій Савка, члени Національної спілки письменників України Володимир Лис, Валентина Штинько та Василь Гей.

Музичним подарунком для учасників свята стали пісні у виконанні Євгенії Коваль та Ірини Королік, гуртківців Палацу учнівської молоді.

Фото Л.Максимова
Переглядів: 747 | Додав: administrator | Рейтинг: 0.0/0