«  Грудень 2017  »
Головна » 2017 » Грудень » 18 » В обласному музеї – ялинка зелененька

В обласному музеї – ялинка зелененька

Напередодні дня Святого Миколая співробітники відділу природи Волинського краєзнавчого музею розпочали проведення екологічних годин «Ой, ялинко зелененька», присвячених всеукраїнській природоохоронній операції – запобіганню незаконним рубкам новорічних ялинок.

На ці заходи запрошуються учні початкових класів шкіл Луцька. Під час проведення музейного дійства діти подорожують залами музею разом із казковою гостею – Зимою, дізнаються чимало цікавого про зимівлю тварин і про те, як люди допомагають звірям і птахам вижити в голодний і холодний період. Юні відвідувачі з захопленням слухають цікаву волинську легенду «Чому ялинка стала символом Різдва».

Біля найгарнішої діорами відділу природи «Полісся» діти зустрічаються з красунею-ялинкою. Працівники музею розповідають як це вічнозелене деревце прийшло у наш дім і стало окрасою улюблених свят малечі всього світу, а також історії про ялинкові прикраси та їх символіку. Разом із Зимою школярі прикрашають різдвяну красуню і дізнаються, як лісники захищають посадки ялинок, сосонок, ялиць від самовільних рубок.

Маленьким відвідувачам пропонується цікава розповідь про те, чому дітям різних країн різдвяні й новорічні подарунки приносять різні персонажі – Святий Миколай, Санта-Клаус, Дід Мороз. Із захопленням учні слухають легенду про «луцьке чудо» − чудесний порятунок старовинного Лучеська 19 грудня 1256 року від татарського загону Куремси.

Діти знайомляться із старовинними українськими символами та атрибутами Різдва та Нового року – дідухами, зірками, «павуками» та виставкою ялинок із природних та вторинних матеріалів, виготовлених студентами Луцького національного технічного університету.

На завершення свята Зима пропонує веселу зимову забаву – «сніжкову баталію».

Запрошуємо і Вас відвідати святкове театралізоване музейне дійство!

Фото Л. Максимова

Переглядів: 440 | Додав: administrator | Рейтинг: 0.0/0